Dzisiaj do PS Plus wpadły dwa nowe dodatki za darmo

Puzzle Quest 3 - grafika z gry, na której widzimy zimowy krajobraz, zamek i smoka. Obok duże logo PS Plus.
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Fani bezpłatnych gier mogą zaopatrzyć się w nowe DLC, które udostępniono za darmo jedynie posiadaczom abonamentu PS Plus.

PS Store pełne jest darmowych gier, a Sony często rozdaje posiadaczom abonamentu PlayStation Plus dodatki, które do nich “pasują”. Te ekskluzywne prezenty są dostępne jedynie dla subskrybentów i nie ma opcji, by zdobyć je w inny sposób. W marcu rozdano już kilka takich DLC, wszystkie możecie przejrzeć oraz pobrać przechodząc do naszej sekcji “PS Plus – DLC i dodatki za darmo“. Znajdziecie tam m.in. darmową zawartość do Fortnite czy Genshin Impact.

Nowe dodatki w PS Plus za darmo. Pobierajcie

Dzisiejsze ekskluzywne DLC dotyczą dwóch gier. Pierwszy wykorzystamy w Puzzle Quest 3. Jeśli lubicie ten darmowy tytuł, możecie pobrać Bohaterski Pakiet Lazurowego Łowcy Przygód. Przygotowano osobne pliki dla posiadaczy PS5 oraz PlayStation 4. Oto linki i opis zawartości:

Rozdawany dodatek zawiera nowy zestaw skórek kosmetycznych Lazur przeznaczonych dla najemnika i czarnoksiężnika, Dodatkowo dostajemy towarzyszące im portrety bohaterów i ramkę. Dzięki tym elementom nadamy swojemu kontu w grze Puzzle Quest 3 unikalny charakter. To jednak nie koniec, ponieważ w skład DLC wchodzą również cenne surowce, które pomogą nam ulepszyć wyposażenie w grze.

Puzzle Quest 3 - bohaterski pakiet lazurowego łowcy przygód. Bohaterowie gry wyposażeni w elementy nowego pakietu.
Puzzle Quest 3 – bohaterowie gry wyposażeni w elementy nowego pakietu.

Natomiast drugi darmowy dodatek dotyczy gry My Hero Ultra Rumble. Nie jest tak obfity jak ten do Puzzle Quest 3, ale i tak warto go pobrać. Dostajemy bowiem 100 kuponów na loterię, a 10 kuponów to 1 losowanie w grze.

Jesteśmy ciekawi, czy korzystacie z takich bonusów rozdawanych w PS+ i czy czasem pobieracie jakieś darmowe dodatki. Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: PS Store

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie