Kupiłeś PS Plus na kilka lat do przodu? Jednak nie zapłacisz fortuny za Extra lub Premium

Logo PS Plus na tle złotych monet i zegara
PS4 PS5

Jeśli rozważacie kupienie lepszego pakietu PS Plus i macie subskrypcję na kilka lat do przodu, prawdopodobnie możecie spać spokojnie. Wygląda na to, że Sony pójdzie graczom na rękę.

Użytkownicy forum ResetEra donoszą, że PlayStation wpadło na bardzo korzystny dla graczy pomysł. W Japonii zaczęła funkcjonować specjalna zniżka dla osób, które są posiadaczami subskrypcji ważnej nawet kilka lat.

Gracz, który posiada aktywną subskrypcję do lipca 2027 roku powinien zapłacić (przeliczając z jenów) prawie 200 dolarów, aby ulepszyć abonament do progu Premium. Inny subskrybent, z Plusem ważnym do kwietnia 2034 roku, musiałby zapłacić już naprawdę astronomiczną kwotę. Zrzuty ekranu zamieszczone na ResetEra potwierdzają jednak, że obaj przytoczeni gracze otrzymają specjalne zniżki od Sony, dzięki którym zapłacą jedynie około 100 dolarów za ulepszenie subskrypcji do progu Premium i około 65 dolarów za zmianę na subskrypcję Extra. To wciąż niemałe pieniądze, ale nadal dużo mniejsze niż przed zniżką.

Co ciekawe, Sony nie wspomniało jeszcze oficjalnie o zniżkach na swojej stronie. Konkretne ogłoszenie powinno pojawić się w niedalekiej przyszłości.

Nie wiadomo, na jak długo trzeba zasubskrybować Plusa, aby otrzymać zniżkę na ulepszenie do wyższego progu subskrypcji. Jeśli kupiliście abonament na rok lub dwa lata do przodu, raczej nie spodziewałbym się specjalnej ulgi.

Nowa wersja usługi PlayStation Plus pojawi się w Polsce już 23 czerwca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie