Nie kupuj PS Plus w promocji PS Store, zanim tego nie przeczytasz! Bo sporo przepłacisz

PS Plus w jednym regionie kosztuje 600% więcej. Gracze wściekli
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Ruszyły promocje z okazji Days of Play. Dzięki nim możemy kupić abonament PS Plus w świetnej promocji. Ale wstrzymaj się i nie leć od razu do PS Store. Podpowiem co zrobić, żeby cena zrobiła naprawdę potężne wrażenie.

Sony otwiera Days of Play 2023, czyli święto promocji dla fanów PlayStation. W PS Store znajdziesz przecenione gry, lecz tutaj skupię się na subskrypcji PS Plus. Z moim sposobem wyrwiesz ją tak tanio, że szkoda nie skorzystać. Tym bardziej, że promocja na Plusa dotyczy nie tylko nowych użytkowników. Abonament kupisz taniej również wtedy, gdy chcesz przedłużyć aktywną usługę. Tak samo upgrade’y do droższych wersji Plusa są objęte niższą ceną. No dobra, koniec przynudzania i lecimy z konkretem, czyli jak kupić PlayStation Plus na rok w najniższej cenie.

PS Plus Essential, Extra i Premium. Promocja, która szybko się nie powtórzy

Każda wersja abonamentu PS Plus na rok jest teraz tańsza o 25% w PS Store. Akcja trwa do 12 czerwca. Za Essential płacimy 180 zł, za Extra 300 zł, a za najdroższy Premium 360 zł. Jak jednak pisałem, wstrzymaj się i najpierw zobacz, jak zaoszczędzić znacznie więcej. Najpierw uzupełnij środki w portfelu tańszymi doładowaniami i dopiero później leć na zakupy. Polecam karty ze sprawdzonego sklepu Instant Gaming. Zobacz, ile dzięki nim zyskujesz:

  • 160 zł za rok PS+ Essential (zamiast 180 zł w obecnej promocji PS Store) – należy kupić karty 1x140PLN oraz 1x50PLN. Zapłacisz 160 zł i doładujesz portfel na kwotę 190 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł na promocji w PS Store, zostanie jeszcze 10 zł w portfelu.
  • 254 zł za rok PS+ Extra (zamiast 300 zł w obecnej promocji PS Store) – tutaj trzeba mieć w portfelu 300 zł. Przydadzą się zatem karty 3x100PLN. Za trzy zapłacisz 254 zł z groszami.
  • 313 zł za rok PS+ Premium (zamiast 360 zł w obecnej promocji PS Store) – wybierz karty 3x100PLN oraz 1x70PLN. Za wszystkie zapłacisz 313 zł, a doładujesz portfel na kwotę 370 zł! Po kupnie Plusa w promocji za 360 zł, zostanie jeszcze kilka złotówek w portfelu.

A oto wszystkie karty w promocji, w które możesz się zaopatrzyć specjalnie na zakupy w PS Store z okazji Days of Play 2023:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Jak wspomniałem, tak tanio za abonament PlayStation Plus dawno nie płaciliśmy. I szczerze mówiąc, zapewne nikt długo nie przebije tych cen, jeśli skorzystasz z tanich doładowań.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie