Gracz pokazał nagrodę z PS Plus. Dostają ją wybrańcy

PS Plus ze świetnym prezentem za darmo dla subskrybentów
Newsy

Tak wygląda wiadomość z nagrodą od Sony, którą otrzymują niektóre osoby subskrybujące usługę PS Plus. Nadal nie wiadomo, jakim „kluczem” posługuje się firma przy wyborze wybrańców.

Tydzień temu pisaliśmy o specjalnej akcji, którą kieruje Sony do abonentów PS Plus. Kto posiada abonament, może liczyć na miłą niespodziankę, której należy szukać na mailu. A kto nie posiada Plusa, niech go kupi taniej, doładowując portfel w PS Store promocyjnymi kartami:

Tak wygląda informacja o przyznaniu nagrody w PS Plus

Wspomniana akcja dotyczy przedpremierowego pokazu filmu Gran Turismo. Osoby z aktywnym abonamentem, losowo, otrzymują zaproszenia na obejrzenie filmu dwa dni przed kinową premierą:

Co warte podkreślenia, to TYLKO zaproszenie, a nie bilet do kina. Nagrodą jest zatem możliwość wcześniejszego zobaczenia filmu. Niektórzy narzekają, że taki bonus można sobie wsadzić… do kosza. Jednak są i tacy, którzy doceniają gest. Szkoda tylko, że seans early access będzie emitowany jedynie w wybranych kinach. Nie wiadomo też, czy akcja obejmuje Polskę. No, może że ktoś z Was otrzymał nagrodę. Dajcie znać w komentarzach, jeśli dotknęło Was szczęście!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie