Gracz pokazał nagrodę z PS Plus. Dostają ją wybrańcy

PS Plus ze świetnym prezentem za darmo dla subskrybentów
Newsy

Tak wygląda wiadomość z nagrodą od Sony, którą otrzymują niektóre osoby subskrybujące usługę PS Plus. Nadal nie wiadomo, jakim “kluczem” posługuje się firma przy wyborze wybrańców.

Tydzień temu pisaliśmy o specjalnej akcji, którą kieruje Sony do abonentów PS Plus. Kto posiada abonament, może liczyć na miłą niespodziankę, której należy szukać na mailu. A kto nie posiada Plusa, niech go kupi taniej, doładowując portfel w PS Store promocyjnymi kartami:

Tak wygląda informacja o przyznaniu nagrody w PS Plus

Wspomniana akcja dotyczy przedpremierowego pokazu filmu Gran Turismo. Osoby z aktywnym abonamentem, losowo, otrzymują zaproszenia na obejrzenie filmu dwa dni przed kinową premierą:

Co warte podkreślenia, to TYLKO zaproszenie, a nie bilet do kina. Nagrodą jest zatem możliwość wcześniejszego zobaczenia filmu. Niektórzy narzekają, że taki bonus można sobie wsadzić… do kosza. Jednak są i tacy, którzy doceniają gest. Szkoda tylko, że seans early access będzie emitowany jedynie w wybranych kinach. Nie wiadomo też, czy akcja obejmuje Polskę. No, może że ktoś z Was otrzymał nagrodę. Dajcie znać w komentarzach, jeśli dotknęło Was szczęście!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie