PS Plus na 12 miesięcy nawet za 104 złote dla nowych abonentów

logo PS Plus na tle wielu diamentów
PS4 PS5

Sony postanowiło nas zaskoczyć i przecenić PS Plus aż o połowę. Dzięki temu nowi abonenci mogą zyskać 12 miesięcy usługi za 120 zł. A u nas jest jeszcze taniej!

W tym przypadku rabaty się sumują i możecie zaoszczędzić jeszcze więcej.

PS Plus w promocji

Tym razem o przecenę swojej flagowej usługi zadbało samo Sony, które wystartowało z 50-procentowym rabatem, ważnym wyłącznie dla nowych subskrybentów. Wchodząc na stronę sklepu pod tym linkiem, możemy zakupić 12 miesięcy usługi za 120 zł. Ale to nie wszystko!

Także i my mamy dla Was dodatkowy rabat, dzięki któremu możecie zaoszczędzić jeszcze więcej. Wchodząc w ten link na stronę sklepu Eneba, możecie zyskać doładowanie do portfela PS Store o wartości 100 zł za 84,32 zł. Przy płatności pamiętajcie jednak o tym, aby ustawić płatność w Euro, metodę płatności na Przelewy24 i dodać kod zniżkowy  100ForNEW.

Dzięki powyższemu, zamiast 120 zł możecie zapłacić 104,32 zł. Nie da się ukryć, że taka cena wydaje się tutaj świetnym sposobem na zdobycie popularnej usługi w bardzo niskiej cenie.

Czemu jednak warto w ogóle zainteresować się PS Plus? Usługa od Sony jest dość istotna i nie sposób nie doceniać jej zalet. Co miesiąc możemy liczyć na darmowe gry, które możemy przypisać do naszego konta, a w sklepie PlayStation dostajemy dodatkowe rabaty. Oprócz tego pojawia się możliwość grania w sieci, a także przechowywania danych w chmurze, co jest szczególnie ważne w sytuacji kryzysowej naszej konsoli. Warto również przypomnieć o Video Pass, czyli dość skromnym „Netflixie od Sony”, w którym w istocie da się znaleźć sporo ciekawych pozycji.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie