Cztery dodatki za darmo do uroczej gry z PS Plus Extra na marzec

Logo PS Plus na tle z gry Super Neptunia RPG
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wśród ogłoszonych gier z oferty PS Plus Extra na marzec znajdziemy przepełnioną humorem produkcję RPG. Jeśli zamierzasz ją pobrać, koniecznie pobierz również cztery darmowe DLC.

Na początek przypomnijmy, że już 19 marca będziemy mogli pobrać kolejne nowości w PS Plus. Posiadacze pakietu Extra otrzymają dostęp do ośmiu gier, a ci z subskrypcją Premium dodatkowo pobiorą pięć starszych produkcji. Wśród nich znajdziemy m.in. bardzo dobre Gods Eater Burst oraz znane chyba każdemu fanowi PSX-a śnieżne szaleństwo w postaci Cool Boarders. Jednak nie o klasykach przeczytacie poniżej, a o czterech darmowych dodatkach do gry z nadchodzącej oferty Extra.

PS Plus Extra na marzec 2024. Darmowe dodatki do jednej z gier

Jeśli zamierzasz sięgnąć po Super Neptunia RPG, a naprawdę warto, przed rozpoczęciem rozgrywki zainstaluj darmowe DLC, które są już dostępne w PS Store. Dzięki nim zyskamy kilka broni oraz inne przedmiotyw, więc to nie tylko “kosmetyczna” zawartość.

Super Neptunia RPG - zestaw broni z darmowego dodatku. Nazwa gry dużą czcionką na samej górze, poniżej grafiki przedstawiające cztery bronie.
Super Neptunia RPG -oto jeden z zestawów broni, które możesz pobrać za darmo.

Super Neptunia RPG to gratka dla osób, które kochają dwuwymiarowe i mangowe gry RPG. Ta opisywana odznacza się przepiękną ręcznie malowaną grafiką, za którą odpowiada artystka znana jako Tsunako. Jej rysunki zostały ożywione za sprawą komputerowej animacji, a ostateczny efekt zobaczycie na załączonym do wiadomości filmiku.

Jednak ładna grafika to nie wszystko, ponieważ Super Neptunia RPG skrywa w sobie o wiele więcej. Znajdziemy tutaj również bardzo dużą dawkę humoru oraz intrygującą historię dziewczyny, która pozbawiona wspomnień budzi się w niebezpiecznej krainie Trial Grounds (Ziemie Próby). W jej dłoniach spoczywa tajemnicza księga i… tutaj zaczyna się rozgrywka.

Gra została wyposażona w turowy system walk, który wymaga od nas planowania oraz strategicznego podejścia. Zastosowano tutaj również ciekawe rozwiązanie z “liderem”, którego możemy zmieniać podczas potyczek. Wpływa to na wiele rzeczy, jak dostępne w danym momencie ataki i możliwości całej 4-osobowej drużyny.

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4060-CUSA12063_00-NEPTUNIA2D000001

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie