PS Plus marzec 2023 i zapowiedź gier. Czeka nas powtórka z zeszłego miesiąca

ps plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oferta PS Plus marzec 2023 dla progu Essential nie zostanie zapowiedziana w tym miesiącu. Gry na PS5 i PlayStation 4 poznamy dopiero na początku marca.

To drugi miesiąc z rzędu, kiedy to musimy czekać dłużej na zapowiedź Plusowych gier dla najniższego progu Essential. Podobnie jak ofertę na luty poznaliśmy dopiero 1 lutego, tak ofertę PS Plus marzec 2023 poznamy dopiero wraz z początkiem marca.

PS Plus na 12 miesięcy najtaniej. Przygotuj się na ujawnienie oferty

Przy okazji warto nadmienić, że jeśli kończy się Tobie abonament PlayStation Plus, możesz kupić w promocji roczną subskrypcję Essential. CDKeys oferuje Plusika taniej o niemal 40 zł. Obecnie to najniższa cena za abonament na region PL. Kodem możesz przedłużyć subskrypcję, odnowić ją lub aktywować jako nowy użytkownik:

Dlaczego PS+ na marzec tak późno?

Wracając do zapowiedzi gier na marzec. Koła na nowo nie odkrywam, lecz wiem, że nie każdy gracz ogarnia zwyczaje, którymi kieruje się Sony. A ten dotyczący ujawnienia oferty Essential jest taki, że poznajemy ją oficjalnie w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca.

Zatem wystarczy spojrzeć na kalendarz, by zobaczyć, że oferta na marzec zostanie ujawniona 1 marca. Nowe gry będą dostępne natomiast do pobrania od 7 marca.

Do 7 marca możemy dodawać do naszej biblioteki gry z oferty na luty. Jest ona naprawdę mocna:

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie