PS Plus w marcu to 100 GB gier, a Ty łap o 40 zł tańszy abonament

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oferta PS Plus marzec 2023 została ujawniona wyjątkowo wcześniej niż Sony ma to w zwyczaju. Jeśli czekasz na nowe gry, zobacz ile miejsca zajmą na dysku konsoli. A przy okazji podrzucam promocję na roczny abonament Essential.

Oferta PS Plus marzec 2023 powinna zostać ujawniona dopiero za dwa dni, ale Sony postanowiło przedstawić gry na PS5 i PlayStation 4 nieco wcześniej. Poznaliśmy je podczas niedawnego wydarzenia State of Play. Dlatego wiadomo już, że w marcu posiadacze abonamentu będą mogli pobrać Battlefield 2042, Minecraft Dungeons oraz Code Vein. A komu kończy się abonament, niech zerknie na poniższą promocję.

PS Plus na 12 miesięcy w promocji

Kto chce przedłużyć, odnowić lub wykupić abonament PlayStation Plus po raz pierwszy, może zapłacić 240 zł w PS Store, lub lekko ponad 200 zł w CDKeys. To najlepsza cena w tej chwili na subskrypcję na region PL:

Ile miejsca szykować na gry z marcowej oferty PS+?

W marcu czekają na posiadaczy abonamentu trzy naprawdę dobre tytuły. Zapewne wielu graczy “łyknie” wszystkie na swój dysk konsoli. Jeśli jesteś jednym z nich, to na całość musisz przyszykować 103,17 GB przestrzeni na dysku PS5, lub 92,21 GB w przypadku PlayStation 4. Poniżej zobaczysz, ile zajmą poszczególne tytuły:

  • Battlefield 2042 – PS4: 54.260 GB / PS5: 65.220 GB
  • Minecraft Dungeons – PS4: 4.295 GB
  • Code Vein: PS4 : 33.656 GB

Zerknijcie jeszcze na zwiastun nowej oferty. Przedstawione na nim gry będziemy mogli dodawać do swojej biblioteki oraz pobierać od pierwszego wtorku miesiąca, czyli od 7 marca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie