PS Plus marzec 2021. Szykuj się na gry z najtańszym abonamentem

PS Plus na sierpień 2021 - oferta i gry na PlayStation
PS4 PS5

Niedawno poznaliśmy ofertę PS Plus marzec 2021. Jest moc, ale żeby pobrać gry na PS4 i PlayStation 5 bez dodatkowych opłat, trzeba posiadać aktywny abonament.

PS Plus marzec 2021 może się podobać, zwłaszcza jeśli nie ograliśmy Final Fantasy VII Remake. Dostęp do nowych gier zagwarantują sobie osoby, które posiadają aktywny abonament PS+. Z cenami ostatnio bardzo średnio i póki co skończyły się mega promocje. Nie znaczy to jednak, że nie kupimy subskrypcji taniej niż standardowe 240 zł. Oto najlepsze możliwe w tej chwili opcje:

PS Plus 12 miesięcy – promocja na abonament

PS Plus marzec 2021 – gry na PS5 i PS4

Do marcowego PlayStation Plus wpadają następujące tytuły:

  • Final Fantasy VII Remake (bez możliwości aktualizacji na PS5)
  • Maquette
  • Remnant from the Ashes
  • Farpoint (VR)
  • Destruction AllStars (przeskakuje z lutowej oferty)

Gry pobierzemy od pierwszego wtorku miesiąca, zatem czekamy do 2 marca. Wyjątkiem jest przeskakujące z lutego Destruction AllStars, które już teraz czeka do zassania z PS Store za free.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie