Ostatni dzwonek, by odebrać gry z PS Plus na maj 2022

PS Plus na maj 2022 - ostatni dzień na odebranie darmowych gier
Newsy PS4 PS5

Dość nietypowo, bo już w drugim tygodniu czerwca, nastąpi zmiana oferty PS Plus. W związku z tym jest ostatni dzwonek, by odebrać tytuły z maja.

Tradycyjnie już przypominamy zapominalskim graczom, że nie zostało wiele czasu na odbiór darmowych tytułów. Majowa oferta Plusa jest o tyle wyjątkowa, że to ostatnia odsłona w „starym” wydaniu; od czerwca PS Plus ma zupełnie nową formę, a w niej jeszcze więcej ciekawych gier. Jeden moduł, czyli darmowe gry, pozostanie jednak bez zmian. Oferta zmienia się jutro, a więc już tylko dziś możecie odebrać trzy produkcje zaproponowane na maj:

  • FIFA 22 z DLC Pro Starter’s Pack + Icon Superstar Loans (PS4/PS5)
  • Tribes of Midgard (PS4/PS5)
  • Curse of the Dead Gods (PS4)

Już jutro pojawi się natomiast nowa Plusowa oferta. W niej znajdzie się m.in. ogromny hit Sony, dostępny już wprawdzie bezpłatnie na PS5, lecz jutro będzie mógł trafić do użytkowników konsol poprzedniej generacji:

  • God of War (PS4)
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4)
  • Nickelodeon All-Star Brawl (PS4 i PS5)

Przypominamy też, że nowa subskrypcja PlayStation będzie działać na nieco innych zasadach. Dostępne będą m.in. trzy warianty, które różnią się nieco zawartością. Specjalnie dla czytelników zainteresowanych zmianami przygotowaliśmy szczegółowy przewodnik po wszystkich nowościach, jakie Sony wprowadza do swojego abonamentu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie