PS Plus na czerwiec 2022 oficjalnie. Trzy gry, w tym brutalna przygoda w mroźnej krainie

PS-Plus-styczen-2021
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PlayStation oficjalnie potwierdziło ofertę PS Plus na czerwiec 2022. Przecieki się potwierdziły – do usługi trafią trzy warte uwagi produkcje.

Oto tytuły, które odbierzecie w ramach oferty PS Plus na czerwiec 2022:

  • God of War (PS4)
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4)
  • Nickelodeon All-Star Brawl (PS4 i PS5)

Gry będą dostępne do pobrania od 6 czerwca.

God of War… czy któremuś posiadaczowi konsoli PlayStation w ogóle trzeba przedstawiać ten tytuł? Gra jest co prawda dostępna w ramach PS Plus Collection na PS5, ale jeśli nadal gracie na PS4, obecność tej produkcji w Plusie jest świetną niespodzianką. Jeśli jakimś cudem nie sprawdziliście jeszcze najnowszej przygody Kratosa, koniecznie ją nadróbcie.

Lubicie Naruto? Nawet jeśli nie, Naruto to Boruto: Shinobi Striker może się Wam spodobać. To dynamiczna gra akcji, w której stworzycie swoją postać, zawalczycie z hordami przeciwników i poskaczecie po kolorowych planszach. Aha, no i gra wspiera też tryb kooperacji maksymalnie czterech osób, więc jest to też dobry tytuł do rozgrywki ze znajomymi.

Nickelodeon All-Star Brawl to takie Super Smash Bros., ale z bohaterami kreskówek od Nickelodeon. To tytuł, w którym SpongeBob obija Wojownicze Żółwie Ninja, Patryk Rozgwiazda nokautuje Danny’ego Phantoma, a Jenny Wakeman toczy zacięty bój z Sandy Cheeks. Dziwne połączenie, ale podobno całkiem udane.

Przypominam, że już 23 czerwca usługa PlayStation Plus przejdzie spore zmiany. Jeśli nie macie pewności co do tego, jak będzie działać nowy Plus, koniecznie sprawdźcie nasz poradnik.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie