Gry z PS Plus na maj 2022 już dostępne do pobrania. FIFA 22 z DLC w pakiecie

PS Plus FIFA 22 PG
PS4 PS5

Wreszcie się doczekaliśmy. Subskrybenci PlayStation Plus mogą już odebrać i pobrać gry z oferty PS Plus na maj 2022. Znajdzie się coś dla fanów piłki nożnej, zwiedzania lochów i mitologii nordyckiej.

Oto produkcje, które można już odbierać w ramach PS Plus na maj 2022:

  • FIFA 22 z DLC Pro Starter’s Pack + Icon Superstar Loans (PS4/PS5)
  • Tribes of Midgard (PS4/PS5)
  • Curse of the Dead Gods (PS4)

Powyższe gry będą dostępne do zgarnięcia do 6 czerwca. Później zastąpią je tytuły z oferty PS Plus na czerwiec.

Pamiętajcie, że aby odebrać DLC Pro Starter’s Pack + Icon Superstar Loans, nie wystarczy odebrać gry FIFA 22. Musicie znaleźć pakiet dodatków w PS Store i przypisać je manualnie do swojego konta.

PlayStation niedawno potwierdziło, że tymczasowo zablokowano możliwość przedłużania subskrypcji PS Plus poprzez kody doładowujące. Opcja zostanie włączona dopiero po uruchomieniu nowej wersji usługi.

PlayStation Plus połączy się z PS Now i zaoferuje trzy różne progi subskrypcji. W droższych pakietach otrzymamy dostęp do sporej biblioteki gier z PS1, PS2, PSP, PS4 i PS5 do pobrania, a także możliwość ich streamowania wraz z tytułami z PS3. Szczegóły nadchodzących zmian w usłudze znajdziecie w tym artykule.

Mam nadzieję, że nowe wcielenie Plusa nie będzie rozczarowaniem. Xbox Game Pass rozpycha się na rynku, Nintendo Switch Online staje się coraz bardziej sensowne, a subskrypcje PlayStation zdecydowanie potrzebowały odświeżenia oferty. Przyszła pora na duże i – miejmy nadzieję – pozytywne zmiany.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie