PS Plus logo

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Gry z PS Plus maj 2021. Tak Sony podbija hype na ofertę

Już za kilka dni zostanie udostępnione PS Plus na maj 2021. PlayStation próbuje zachęcić do skorzystania z usługi świetny materiałami promocyjnymi. Między innymi przy pomocy Wreckfest w edycji na PS5, które odnajdziemy w przyszłym miesiącu w paczce.

4 maja 2021 otrzymamy kolejne gry z usługi PS Plus. I tym razem produkcje celują w gusta wielu odbiorców, dlatego dla każdego powinno się coś znaleźć. Ekskluzywnie dla PS5 PlayStation przewidziało Wreckfest w next-genowej wersji. Z tej okazji opublikowano specjalne wideo, które prezentuje nowości ze wspomnianego wydania. Zobaczcie sami:

Twórcy chwalą się przede wszystkim wsparciem 4k/60FPS, dlatego gra w pełni wykorzysta możliwości nowej konsoli. Oczywiście ulepszeń doczekały się także cienie i efekty wizualne. Zwiększony maksymalny limit graczy w trybie multiplayer aż do 24, dlatego w trybie demolki będzie czekać na nas jeszcze więcej zniszczenia. Oprócz tego produkcja wykorzystuje technologię haptycznych wibracji, co pozwoli jeszcze bardziej wczuć się w grę.

Bez wątpienia pozostałymi produkcjami też warto się zainteresować. PS Plus na maj 2021 wprowadzi także Battlefield 5 oraz świetny survival Stranded Deep. W te tytuły zagrają już posiadacze abonamentu na konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Jeżeli dalej się zastanawiacie, czy gry z przyszłego miesiąca zainteresują Was, zachęcamy obejrzeć poniższy film przygotowany przez PlayStation UK.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%