Oferta PS Plus luty 2023 nie zostanie ogłoszona w tym miesiącu

PS-Plus-luty
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Skoro wszystkie styczniowe tytuły dla Plusowiczów są już dostępne do pobrania, spójrzmy w przyszłość. Kiedy poznamy gry z oferty PS Plus luty 2023?

Ciekaw jestem, czy jesteś zadowolony/zadowolona z gier, które wylądowały w styczniu w PS+. Jakby nie patrzyć, to wiele naprawdę dobrych tytułów. W Essential mamy Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 oraz Axiom Verge 2. W Extra/Premium kolejne 13 produkcji, z takimi hitami jak Devil May Cry 5, Life is Strange czy Just Cause 4 (pełna lista 13 gier tutaj). Sony musi się postarać, aby PS Plus luty 2023 nie wypadło przy tym blado.

Przy okazji – jeśli chcesz przedłużyć abonament PS Plus Essential, najtaniej kupisz rok subskrypcji w CDKeys. To sprawdzony sklep:

PS Plus luty 2023 – kiedy ogłoszenie oferty?

Nie masz co czekać w tym miesiącu… Gry na luty poznamy dopiero 1 lutego. Tak niestety układa się kalendarz, bowiem Sony zwykło ujawniać nową ofertę w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Skoro ten przypada na 7 lutego (od wtedy pobierzesz nowe gry), to tydzień wcześniej poznamy szczegóły oferty.

Możliwe oczywiście, że wcześniej pojawią się przecieki. Ostatnio mieliśmy niejedną taką sytuację, kiedy to nowa oferta PS+ “wyciekała” przed oficjalnym ujawnieniem. Możemy się go spodziewać pod koniec stycznia, lecz jak zawsze będzie to tylko przeciek, czyli nic potwierdzonego.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie