Nie tylko nowe gry w PS Plus na listopad. Sony ma jeszcze inne dobre wieści

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Właśnie poznaliśmy nową ofertę PS Plus listopad 2023 dla progu Essential. Jednocześnie Sony ogłosiło specjalną akcję promocyjną dla subskrybentów.

Wiemy już, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 pobierzemy w listopadzie w ramach PS Plus Essential. Po szczegóły odsyłam Was do naszej wcześniejszej wiadomości z dzisiaj. Jednak Sony ogłosiło coś jeszcze. Wraz z ujawnieniem nowej oferty odpalono specjalną zniżkę na całą zawartość dostępną w aplikacji Sony Pictures Core.

PS Plus w listopadzie ze zniżką na filmy w aplikacji Sony Pictures Core

Od 1 listopada, a więc od dzisiaj, aż do końca miesiąca posiadacze abonamentu mogą robić zakupy w aplikacji Sony Pictures Core z rabatem. Ceny na całą zawartość, którą zobaczysz w apce, zostały obniżone dla subskrybentów o 15 procent, zatem to dobry deal. Co więcej, dotyczy to zarówno kupowania filmów w aplikacji, jak i ich wypożyczania.

Sony przypomniało też o wczorajszej premierze Silent Hill: Ascension (to interaktywny film o realistycznej, trójwymiarowej grafice), ogłaszając jednocześnie, że zobaczymy całą historię w odcinkach. Jeśli posiadasz PS Plus, zostaniesz potraktowany priorytetowo.

Wyemitujemy cotygodniowe kompilacje historii, na które wpływ miała publiczność. Przedstawimy je na zasadzie telewizyjnych odcinków, a członkowie PlayStation Plus Premium otrzymają wyłączny dostęp do wszystkich cotygodniowych odcinków na 24 godziny przed ich debiutem na innych platformach.

Sony

Członkowie PlayStation Plus Premium będą mogli obejrzeć pierwszą część wspomnianej kompilacji Silent Hill: Ascension już 8 listopada. Będziesz mógł ją zobaczyć wspomnianego dnia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie