PS Plus listopad 2023. Oferta i gry oficjalnie!

PS Plus na PC i inne platformy. Sony ma pomysł na rewolucję
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W końcu możemy przekazać Wam oficjalną ofertę PS Plus listopad 2023. Sony właśnie ujawniło, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 wkrótce pobierzemy w progu Essential.

Zatem sprawdzajcie poniżej, jakie gry trafią do oferty PS Plus listopad 2023 w progu Essential. Sony przygotowało zróżnicowana ofertę, której głównym kąskiem okazuje się Mafia II: Definitive Edition. Pamiętajcie, żeby zadbać o aktywny abonament, bo tylko on pozwoli Wam przypisać do konta nowe tytuły. Przypominam również, że kto chce kupić taniej subskrypcje, niech doładuje portfel w PS Store tanimi kartami podarunkowymi:

Oficjalna lista gier z oferty PS Plus listopad 2023

Już w przyszłym miesiącu do abonentów usługi w progu Essential trafią następujące gry na PS5 i PlayStation 4:

  • Mafia II: Definitive Edition (PS4)
  • Dragon Ball: The Breakers (PS4)
  • Aliens Fireteam Elite (PS5/PS4)
Gry z oferty PlayStation Plus w listopadzie 2023
Gry z oferty PlayStation Plus w listopadzie 2023

Nowe gry w PS Plus Essential zostaną udostępnione w pierwszy wtorek nadchodzącego miesiąca. A więc dorwiemy się do wszystkiego dokładnie 7 listopada przed południem. Więc do tego czasu mamy szansę odebrać produkcje z października. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie trać okazji:

  • The Callisto Protocol (PS4/PS5)
  • Farming Simulator 22 (PS4/PS5)
  • Weird West (PS4/PS5)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie