PS Plus listopad 2019 – oferta już ujawniona [Aktualizacja]

To kiedy poznamy gry na PS4 z oferty PS Plus listopad 2019? Ostatnio Sony zrobiło nam psikusa i zaskoczyło zapowiedzią nieco wcześniej, lecz teraz powinno być już po staremu.

[Aktualizacja]

Sony ujawniło gry w PS Plus listopad 2019. Ofertę oraz zwiastun publikujemy w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Jesteśmy na ostatniej prostej do ujawnienia oferty PS Plus listopad 2019 i jak co miesiąc przypominamy niezorientowanym graczom, kiedy Sony ma w zwyczaju przedstawiać konkrety. Japończycy rzadko robią odstępstwo od przyjętej reguły, choć ostatnio mieliśmy taką sytuację i listę gier poznaliśmy dwa dni wcześniej. Jak będzie tym razem?

PS Plus listopad 2019 – gry na PS4 poznamy 30 października

Ostatnia środa miesiąca to dzień, w którym dowiadujemy się o nowych grach w Plusie. Oferta PS Plus listopad 2019 zostanie zatem przedstawiona już 30 październikaLista gier ma być opublikowana tuż po godz. 17:30 czasu polskiego i oczywiście od razu znajdziecie ją na naszej stronie. Kto chce kupić abonament w niższej cenie, może to zrobić tutaj: PROMOCJA – Abonament PlayStation Plus na 12 Miesięcy – 183.49 złNowe gry zostaną natomiast udostępnione do pobrania w pierwszy wtorek nowego miesiąca, którzy przypada tym razem dosyć późno, dopiero 5 listopada.

Jak wspominaliśmy, odstępstwo od tej reguły jest niezwykle rzadkie, choć październikowa oferta została ujawniona wcześniej, w ramach transmisji State of Play. Tym razem Japończycy nie szykują jednak żadnych transmisji, zatem jesteśmy pewni, że tradycji stanie się zadość.

PS Plus październik 2019 – gry dostępne do 5 listopada

Pamiętajcie, że do 5 listopada można pobierać w Plusie gry październikowe:

  • The Last of Us Remastered
  • MLB The Show 19


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: