PS Plus listopad 2019 – gry na PS4 i promocja na roczną subskrypcję

PS Plus listopad 2019 – gry na PS4 i promocja na roczną subskrypcję
Filmiki z gier Newsy PlayStation Plus Polecamy! PS4

Sony przedstawia gry na PS4 z oferty PS Plus listopad 2019. Czy po udanym październiku czeka nas kolejny dobry miesiąc?

PS Plus listopad 2019 w końcu zostało ujawnione, zatem pora przyjrzeć się dokładniej, co tym razem zaserwuje Sony posiadaczom Plusa, a skoro już o abonamencie mowa, wciąż możemy korzystać z niezłej okazji i zdobyć 12-miesięczną subskrypcję o 57 zł taniej. W CDKeys rok Plusa kupimy obecnie za 183 zł (w tym miejscu), a kod przyjdzie chwilę po dokonaniu transakcji na maila). Przypominamy, że standardowo należy wyłożyć na 12 miesięcy usługi 240 zł, zatem jesteśmy kilka dyszek do przodu.

PS Plus listopad 2019 – gry na PS4 – oferta

  • Nioh
  • Outlast 2

Pierwsza gra w PlayStation Plus na listopad – Nioh – to RPG akcji, gdzie w nękanej wojną domową wielkiej krainie za każdym rogiem czekają starcia z potężnymi przeciwnikami. By zwyciężyć, będziesz potrzebować cierpliwości, która pozwoli ci poznać silne i słabe strony każdego przeciwnika, czy to człowieka, czy demona.

Drugi tytuł z listopadowej oferty – Outlast 2 – to coś dla graczy o mocnych nerwach. Przenosimy się do miasta na odludziu daleko od cywilizacji, wcielając się w postać Blake’a Langermanna. Idziesz tropem wskazówek, które zaczynają się pozornie niemożliwym morderstwem ciężarnej kobiety znanej tylko jako Jane Doe. Śledztwo doprowadziło cię daleko do pustyni Arizony, do takiej ciemności, że nikt nie byłby w stanie jej rozjaśnić, i do tak głębokiego zafałszowania, że jedynym zdrowym wyjściem wydaje się tylko szaleństwo.

Gry z oferty PS+ listopad zostaną udostępnione do pobrania w pierwszy wtorek nowego miesiąca, który przypada tym razem na 5 listopada.

PlayStation Plus na listopad – zwiastun oferty

Gry z października jeszcze do pobrania

Pamiętajcie, że do 5 listopada można pobierać w Plusie gry październikowe:

  • The Last of Us Remastered
  • MLB The Show 19


Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie