PS Plus wrzesień 2021 - gry na PS4 i PlayStation 5. Oferta

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS Plus na lipiec 2021 z bonusem dla spóźnialskich

Jeżeli nie zdążyliście odebrać Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, to macie jeszcze na to czas. PlayStation postanowiło wydłużyć okres na przypisanie gry do konta w ramach abonamentu PS Plus.

Wczoraj doszło do ogłoszenia oferty PS Plus na lipiec 2021. Nie zabrakło zaskoczenia w formie Call of Duty: Black Ops 4, a pozostałe gry powinny też znaleźć zainteresowanie wielu graczy. Okazuje się, że PlayStation postanowiło dodać jeszcze jeden bonus dla swoich abonamentów. Jak podaje polski oddział firmy:

(…) jeśli ktoś nie zdążył dodać do biblioteki gry Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, będzie mógł to zrobić w lipcu, ponieważ obecność tego tytułu w ofercie PlayStation Plus została przedłużona do poniedziałku, 2 sierpnia 2021 roku.

– czytamy w informacji prasowej

To świetna okazja dla tych, którzy nie mogli wcześniej odebrać wymienionej bijatyki w ramach gier dodanych do abonamentu w czerwcu. Zastanawia mnie fakt, dlaczego doszło tym razem do przedłużenia okresu na przypisanie do biblioteki. Czyżby Japończycy odnotowali mniejsze zainteresowanie tym tytułem, niż wcześniej zakładano? Cóż, można tylko gdybać.

Jeśli z jakiegoś powodu nie zdążyliście odebrać trzeciej wersji Virtua Fughter 5, zachęcam do zrobienia tego jak najszybciej. Lepiej zawsze mieć dodatkowy tytuł, niż nie mieć, prawda?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się