Dzieciaki podziękują. Masz za darmo 3 dodatki do nowej gry z PS Plus

PS-Plus-nowe-gry-PS5-PS4
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wśród nadchodzących gier, które wkrótce odbierzemy w ramach PS Plus Extra na kwiecień, znajdziemy tytuł z superbohaterami w roli głównej. Warto pobrać do niego 3 DLC za darmo, by zyskać sporo nowości.

Przejrzeliście już pełną ofertę PS Plus Extra i Premium na kwiecień 2024 i wybraliście tytuły z listy, które na pewno pobierzecie? To zobaczcie jeszcze, ile miejsca zajmą na Twojej konsoli, być może przyda się “posprzątanie” dysku. Jeśli wśród upatrzonych gier znajduje się LEGO Marvel’s Avengers, mamy dobre wieści. Po pobraniu tytułu, co będzie możliwe od 16 kwietnia, nie zaczynajcie od razu grać. Najpierw pobierzcie trzy darmowe dodatki, które z pewnością spodobają się albo Tobie, albo dzieciakom, jeśli masz już rodzinę.

PS Plus Extra dostanie LEGO Marvel’s Avengers, a my polecamy darmowe DLC

Klockowi Avengersi to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii przygodowych gier akcji, bazujących na licencji LEGO. Tytuł posiada oznaczenie wiekowe 7+, a więc mogą w niego pograć również młodsi miłośnicy gier wideo. Lecz nie ważne ile masz lat, na pewno warto pobrać darmowe dodatki do tego tytułu, które wprowadzają kilkanaście nowych postaci, jak Spider-Man, Ant-Man czy Kapitan Ameryka.

Choć LEGO Marvel’s Avengers zostanie udostępnione w PS Plus Extra dopiero 16 kwietnia, już teraz możecie pobrać z PS Store trzy dodatki za free:

LEGO® Marvel's Avengers Pakiet Marvel's Ant-Man
Czyż nie uroczy? Oto jeden z darmowych DLC – Pakiet “Ant-Man”

W LEGO Marvel’s Avengers przenosimy się do świata komiksowych superbohaterów, zatem czeka nas spotkanie z wieloma “sławami” uniwersum Marvela. Zobaczymy m.in. postacie i wątki fabularne z takich filmów, jak Avengers (2012), Avengers: Czas Ultrona (2015), Thor: Mroczny Świat (2013), Iron Man 3 (2013), Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie (2011) i Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (2014). Oczywiście wszystko w bardzo krzywym zwierciadle i z dużą dawką humoru.

Źródło: PS Store

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie