PS Plus świętuje, a Sony za darmo da wszystkim kupony z kodem do wykorzystania w PS Store

PS-Plus-prezent
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Nowa odsłona subskrypcji PS Plus obchodzi w czerwcu pierwszy roczek. Z tej okazji przygotowano różne atrakcje, również coś za darmo dla każdego.

Dokładnie rok temu zwykły PS Plus został podzielony na pakiety Essential, Extra oraz Premium. Sony postawiło pierwszą świeczkę na torcie usługi, zapowiadając niezłą ofertę na czerwiec dla droższych progów. Znajdziecie ja tutaj. Ponadto zapowiedziano darmowe granie w tytuły multiplayer. Przez pewien czas nie będziemy musieli posiadać subskrypcji, by bawić się on-line. Mamy też zapowiedź nowego triala. Zostanie on udostępniony 20 czerwca. Dowiedzieliśmy się również, że wkrótce abonament zostanie rozszerzony o kolejne możliwości. Nowa funkcja w PS+ jest już w fazie testów. Ale to nie wszystko, ponieważ jak świętowanie, muszą być przecież prezenty. Te również zapowiedziano.

Promocja na PS Plus Essential, Extra oraz Premium

Warto przy okazji wspomnieć, że zarówno abonament, jak i wszystkie gry w PS Store, kupisz taniej, jeśli doładujesz portfel promocyjnymi kartami:

Sony zapowiada rozdawnictwo w PS Plus. Kupony dla każdego!

Na oficjalnym blogu PlayStation ujawniono, że między 20-30 czerwca będziemy mogli zgarnąć prezenty w PS Store. Najpierw jednak trzeba będzie skorzystać ze specjalnego kodu. Ten dostaniemy za darmo dzięki kuponom, które rozda nam Sony.

Aby uczcić tę okazję [rocznicę nowej odsłony usługi], wszyscy członkowie otrzymają kupon z kodem do wykorzystania na niestandardowe awatary upamiętniające niektóre z popularnych tytułów oferowanych w ramach PlayStation Plus. Oczekuj wiadomości e-mail lub sprawdź w witrynie PlayStation Plus kod kuponu, który można zrealizować od 20 do 30 czerwca. Dostępna będzie również bezpłatna tapeta PlayStation Plus na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne.

PlayStation Blog

Będą zatem darmowe awatary oraz tapety na menu konsoli. Otrzymamy również dedykowaną tapetę PlayStation Plus w formacie na komputer oraz smartfon.

Kody będą rozsyłane mailowo oraz do zgarnięcia na oficjalnej stronie PlayStation. Pojawią się już w przyszłym tygodniu i na pewno Wam o tym przypomnimy, podając link.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie