PS Plus za darmo pozwoli sprawdzić nową część wielkiej serii. Szykuj się na 20 czerwca

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony zapowiada kolejny trial, który już za kilka dni będzie dostępny w ramach subskrypcji PS Plus Premium. Posiadacze tego abonamentu sprawdzą grę bez dodatkowych opłat.

Najdroższa wersja abonamentu PS Plus, czyli pakiet Premium, pozwala nam pobawić się przy wielu wersjach próbnych wielkich gier. Niedługo na liście triali zawita nowy tytuł i właśnie dowiedzieliśmy się, cóż to będzie. A jeśli chcecie dopiero zaopatrzyć się w Plusa w wersji Premium, zróbcie to z tańszymi doładowaniami portfela:

Trial WWE 2K23 dostępny w PS Plus od 20 czerwca 2023

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja: Wersja próbna gry WWE2K23 (PS4) będzie dostępna 20 czerwca. I wszystko jasne, choć nie wiemy jeszcze, ile godzin będziemy mogli spędzić przy najnowszej odsłonie serii WWE. Jednak można zakładać, że dostaniemy 2-godzinny dostęp do gry. A to dlatego, że edycja gry z 2022 roku, również posiadająca trial, pozwala właśnie na taki czas zabawy.

Trial będzie dostępny do pobrania pod poniższym linkiem:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie