Zagracie w gry multiplayer bez PS Plusa. PlayStation zapowiada wydarzenie

PS Plus z darmowym weekendem multiplayer. Nowe wydarzenie
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PlayStation zapowiada kolejną edycję darmowego grania w gry multiplayer bez potrzeby kupowania subskrypcji PS Plus. Wydarzenie startuje niebawem.

PS Plus jest jedną z najważniejszych gamingowych subskrypcji. I nie chodzi tu wyłącznie o darmowe gry (ostatni zestaw znajdziecie tutaj) czy specjalne promocje dla subskrybentów. To w końcu usługa, dzięki której możemy w pełni korzystać z kupionych gier. Umożliwia ona dostęp do trybów sieciowych. Bez Plusa nie zagracie więc po sieci w Call of Duty czy inne pozycje stawiające na rozgrywkę sieciową.

Raz na jakiś czas PlayStation otwiera jednak przed graczami możliwość rozgrywki multiplayer bez opłat. Nie jest to jakoś szczególnie wielkie ani nawet długie wydarzenie, bo to jedynie darmowy weekend multiplayer. Zawsze to jednak możliwość pogrania po sieci za darmo, więc warto się tym zainteresować. Na blogu PlayStation pojawił się nowy wpis zapowiadający kolejną edycję weekendu multiplayer.

Przygotuj się na kolejny weekend z trybem wieloosobowym online, który rozpocznie się 24 czerwca o godzinie 12:01 i potrwa do 25 czerwca do godziny 23:59 czasu lokalnego. W tym czasie tryb wieloosobowy online jest dostępny bez członkostwa PlayStation Plus.

– czytamy na blogu

Oferta dotyczy graczy na PlayStation 4 oraz 5, którzy nie posiadają wykupionego abonamentu. Jak jednak wspomniałem wcześniej – powodów, dla których warto się nim zainteresować, jest znacznie więcej. Możecie zaopatrzyć się w Plusa znacznie taniej niż w sklepie PS Store. Jak? Bardzo prosto:

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie