PlayStation wyjaśnia, co stanie się z PS Plus Collection w nowej odsłonie subskrypcji

PS Plus grudzień 2021
PS4 PS5

PlayStation zrzuciło wczoraj bombę. Potwierdzono zupełnie nowe wcielenie subskrypcji PS Plus. Co jednak stanie się z Kolekcją gier dostępną w ramach abonamentu?

Spokojnie, entuzjaści Plusa, nie macie się czym stresować.

Kolekcja PS Plus, a nowe wcielenie usługi

Wczoraj PlayStation nas absolutnie nie zaskoczyło, gdyż plotki o Spartacusie, czyli nowym wcieleniu Plusa, żywe są od dawna. Czego się jednak nie spodziewaliśmy to faktu, iż firma zaoferuje aż tak kuszący abonament. Oferta jest naprawdę opasła i wydaje się świetną alternatywą dla Game Passa, choć niekoniecznie powstała z myślą konkurowania z nim. Najważniejsze informacje na temat nowości znajdziecie w tym miejscu.

Fani i aktualni posiadacze subskrypcji zapewne zastanawiają się, co z Kolekcją gier na PS5. Sony w końcu przy okazji wczorajszej zapowiedzi nie poruszyło za bardzo tego tematu. Teraz jednak z pewnością możemy oznajmić, iż nie ma się o co martwić.

PlayStation potwierdziło oficjalnie, iż Kolekcja gier pozostanie dostępna w ramach podstawowej wersji PlayStation Plus Essentials. To abonament, na który domyślnie zostaną zmienione dotychczasowe subskrypcje. Tak więc nie ma się o co martwić i z pewnością nic nie zostanie Wam zabrane, jeżeli nie planujecie przechodzenia na droższe wersje.

Przypomnę tym samym, iż Kolekcja gier to wyjątkowa dla PS5 oferta świetnych gier z PS4. W ramach niej możemy w dowolnym momencie pobierać i grać w takie tytuły jak God of War, inFamous: Second Son czy The Last of Us: Remastered.

Automatycznie oznacza to, iż posiadacze PlayStation Plus będą mieli wciąż dostęp do tego, za co aktualnie płacą. Chodzi więc o comiesięczny zestaw darmowych gier, możliwość przechowywania danych w chmurze, granie przez sieć oraz dodatkowe zniżki i wspomniana już Kolekcja gier.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie