Jak przejść na nowe PS Plus? Instrukcja zmiany subskrypcji na Extra lub Premium

PS Plus z darmowym weekendem multiplayer dla każdego
Newsy PS4 PS5

Przebudowana usługa PS Plus jest już dostępna w Polsce. Jeśli chcecie przejść na subskrypcję Extra lub Premium, nie będzie z tym większego problemu, bowiem cały proces jest banalnie prosty.

W moim przypadku przejście na wyższy próg subskrypcji zajęło dosłownie kilkanaście sekund. Zmiany dokonałem z poziomu przeglądarki na komputerze, ale możecie się tym zająć również na swojej konsoli PS4 lub PS5.

Przy wyborze nowej subskrypcji Waszym oczom powinno ukazać się obszerne porównanie każdego wariantu Plusa. Jeśli jednak chcecie bardziej zagłębić się w informacje na temat zmian w usłudze Sony, koniecznie przeczytajcie nasz poradnik.

Przejście z PS Plus Essential na Extra lub Premium

Oto jak przejść na nową subskrypcję PlayStation Plus z poziomu konsoli PS5:

  1. Włącz menu ustawień konsoli i przejdź do zakładki „Użytkownicy i konta”, a następnie „Konto” i „Płatności i subskrypcje”
  2. Udaj się do zakładki „Subskrypcje” i wejdź do sekcji poświęconej PlayStation Plus
  3. Wybierz opcję „Zmień plan” i kliknij w interesujący Cię wariant subskrypcji
  4. Sprawdź, ile zapłacisz za zmianę subskrypcji i opłać dostęp do wyższego progu subskrypcji na czas, który pozostał do jej wygaśnięcia
  5. Gotowe – Możesz korzystać z nowego PS Plus

Przejście na nową wersję subskrypcji z poziomu PS4 i przeglądarki wygląda bardzo podobnie. Odnalezienie stosownej opcji nie powinno być żadnym problemem.

Po odhaczeniu wszystkich punktów instrukcji otrzymacie natychmiastowy dostęp do bonusów PS Plus Extra lub Premium, w tym ogromnej listy gier do pobrania i ogrywania w chmurze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie