Polska gra w PS Plus październik 2022 i dwa inne hity. Dzisiaj do pobrania

PS-Plus
Newsy PS4 PS5

Posiadacze konsol PlayStation niech uderzają dzisiaj do PS Store. Oferta PS Plus październik 2022 właśnie zaczyna obowiązywać, a w niej trzy gry. Cieszy, że jedna z Polski.

Gry na PS4 i PlayStation 5 z oferty PS Plus październik 2022 można pobierać od 4 października, a więc już teraz. Przypominamy zatem, czym uraczyło nas Sony w nowym miesiącu oraz podajemy jeszcze raz, ile miejsca na dysku konsoli zajmą plusowe nowości.

PS Plus październik 2022 z polską grą

Jest fajna bijatyka, są zwariowane wyścigi oraz coś, z czego my, jako Polacy, możemy być dumni. Mowa o strzelance Superhot, która zdobyła niesamowitą popularność na całym świecie, głównie za sprawą ciekawej mechaniki rozgrywki.

Superhot to gra FPS, w której czas płynie tylko wtedy, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia ani wygodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jesteś tylko Ty i Twoi przeciwnicy – lepiej wyposażeni i z przewagą liczebną. Wyrywaj broń pokonanym wrogom, strzelaj, siekaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Opis Superhot z PS Store

Lista gier w PS+ na październik i miejsce na dysku

  • Hot Wheels Unleashed: PS4 : 29.578 GB / PS5 : 24.071 GB
  • Injustice 2: PS4 : 34.840 GB
  • Superhot: PS4 : 3.511 GB

Jak zatem widzisz, na wszystkie gry z Plusa na październik trzeba zarezerwować około 68 GB przestrzeni, w przypadku posiadania last-gena. Kto gra na PS5, nieco przestrzeni na swoim SSD zaoszczędzi. Które gry pobierzecie?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie