Polska gra w PS Plus październik 2022 i dwa inne hity. Dzisiaj do pobrania

PS Plus marzec 2023 potwierdzono. Wybitnie mocarna oferta
Newsy PS4 PS5

Posiadacze konsol PlayStation niech uderzają dzisiaj do PS Store. Oferta PS Plus październik 2022 właśnie zaczyna obowiązywać, a w niej trzy gry. Cieszy, że jedna z Polski.

Gry na PS4 i PlayStation 5 z oferty PS Plus październik 2022 można pobierać od 4 października, a więc już teraz. Przypominamy zatem, czym uraczyło nas Sony w nowym miesiącu oraz podajemy jeszcze raz, ile miejsca na dysku konsoli zajmą plusowe nowości.

PS Plus październik 2022 z polską grą

Jest fajna bijatyka, są zwariowane wyścigi oraz coś, z czego my, jako Polacy, możemy być dumni. Mowa o strzelance Superhot, która zdobyła niesamowitą popularność na całym świecie, głównie za sprawą ciekawej mechaniki rozgrywki.

Superhot to gra FPS, w której czas płynie tylko wtedy, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia ani wygodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jesteś tylko Ty i Twoi przeciwnicy – lepiej wyposażeni i z przewagą liczebną. Wyrywaj broń pokonanym wrogom, strzelaj, siekaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Opis Superhot z PS Store

Lista gier w PS+ na październik i miejsce na dysku

  • Hot Wheels Unleashed: PS4 : 29.578 GB / PS5 : 24.071 GB
  • Injustice 2: PS4 : 34.840 GB
  • Superhot: PS4 : 3.511 GB

Jak zatem widzisz, na wszystkie gry z Plusa na październik trzeba zarezerwować około 68 GB przestrzeni, w przypadku posiadania last-gena. Kto gra na PS5, nieco przestrzeni na swoim SSD zaoszczędzi. Które gry pobierzecie?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie