PS Plus jeszcze przez dobę ze świetnymi grami do zgarnięcia. Czas ucieka

Posiadacze PS Plus dostali gigantyczny prezent do nowej gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Kto posiada abonament PS Plus, ma ostatnie godziny na odebranie trzech naprawdę dobrych gier na PS5 i PlayStation 4. A komu kończy się abonament, niech korzysta z promocji.

4 kwietnia zacznie obowiązywać oferta PS Plus na kwiecień 2023. A to oznacza, że mamy niewiele czasu, by odebrać gry z marcowej listy. Kto się spóźni i nie doda ich do biblioteki przed wymianą oferty, straci niezłą okazję. Skoro o okazjach mowa, to pamiętaj o aktywnym abonamencie. Tylko z nim można odbierać co miesiąc kilka gier bez dodatkowych opłat. Poniżej podrzucam link do dobrej okazji.

PS Plus Essential na 12 miesięcy w promocji

Komu kończy się subskrypcja i chce ją przedłużyć płacąc mniej niż w PS Store czy elektromarketach, nie znajdzie lepszej promocji niż ta aktywna w CDKeys. Tutaj roczny PlayStation Plus na region PL kosztuje 195 zł z groszami. Zatem kto chętny, niech korzysta:

Odchodzące gry z PS+ na marzec. Nie zapomnij o nich

Tylko do 4 kwietnia (około południa) możemy przypisywać do biblioteki gry z odchodzącej oferty PS+ na marzec. Jeśli tego nie zrobiłeś/zrobiłaś, najlepiej od razu się tym zająć. Wystarczy wejść do PS Store do zakładki PlayStation Plus i dokonać formalności. A do odebrania czekają:

  • Battlefield 2042 (PS5/PS4)
  • Minecraft Dungeons (PS4)
  • Code Vein (PS4)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie