PS Plus w grudniu pozbędzie się nie tylko Asasynów? Oto kolejny tytuł, na który masz “ostatnią szansę”

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dopiero co pisałem, że wkrótce posiadacze PS Plus Extra stracą dostęp do Assassin’s Creed Valhalla. Grudzień ma być również ostatnim miesiącem dla innego tytułu.

Jasne jest, że Assassin’s Creed Valhalla opuści katalog gier PS Plus Extra w dniu 20 grudnia. Taka data widnieje na karcie gry w PS Store. Natomiast nie jest jasne, czy w tym samym dniu pożegnamy Pillars of Eternity Complete Edition. A pożegnamy raczej na pewno.

PS Plus w grudniu. Ostatnia szansa na Pillars of Eternity Complete Edition

Jak zawsze trzeba mieć szczęście, by zorientować się, kiedy dana gra opuszcza PS Plus Extra oraz Premium. Staram się Wam pomagać i pisałem ostatnio o Asasynach. Teraz pojawiły się jednak wieści o Pillars of Eternity Complete Edition, a zauważył to jeden z użytkowników forum Reddit.

W zakładce “Last chance to play”, na stronie PlayStation, pojawił się wspomniany tytuł od studia Obsidian Entertainment. Co dziwne, na karcie produktu nie umieszczono daty usunięcia go z Plusa, jednak gry lądujące w zakładce “ostatniej szansy” zazwyczaj mają niecały miesiąc żywotności w usłudze. Nie sądzę, że umieszczenie PoE CE w zakładce wynika z jakiegoś błędu, choć wiadomo, nie można wykluczyć i takiego scenariusza.

Pillars of Eternity Complete Edition powinno upuścić PS+ w grudniu, być może w tym samym dniu co wspomniana odsłona skrytobójców. Jeśli pojawi się konkretna data, na pewno o tym napiszę!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie