Dodatki za darmo do najlepszej gry z oferty PS Plus na grudzień 2023

PS-Plus-gry-dodatki prezent
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W ofercie PS Plus Essential na grudzień znajdziemy standardowo trzy gry. Jedna z nich, ta z najwyższymi ocenami w PS Store, posiada darmowe dodatki do pobrania. To nowe poziomy, zatem warto się nimi zainteresować.

Od kilkunastu godzin wiadomo, jakie gry na PS4 i PlayStation 5 znajdują się w ofercie PS Plus na grudzień dla progu Essential. Przypomnę, że już od 5 grudnia pobierzemy Lego 2K Drive, Sable oraz Powerwash Simulator. Jeśli spojrzymy, która z tych gier jest uważana za najlepszą przez posiadaczy konsol, to zdecydowanie najlepsze oceny w PS Store posiada ostatnia z wymienionych produkcji. Dlatego cieszy, że właśnie do Powerwash Simulator możemy pobrać dwa bardzo dobre dodatki.

Pobierzesz Powerwash Simulator z PS Plus? Łap 2 dodatki za darmo

Średnia ocen dla Powerwash Simulator to 4,69/5, podczas gdy Lego 2K Drive posiada średnią 4,18/5, a Sable jedynie 3,85/5. Można się więc zakładać, że to właśnie gra o czyszczeniu i pucowaniu skradnie w grudniu najwięcej naszej uwagi. Zatem skoro ją pobierzecie, łapcie również dwa darmowe dodatki.

Pierwsze DLC nazywa się Tomb Raider Special Pack. Pobierzecie go za free z PlayStation Store pod tym linkiem. Dodatek pozwoli nam dokładnie wyczyścić posiadłość rodziny Croftów oraz pojazdy Lary. Łącznie czeka na nas aż 5 nowych poziomów, na których znajdziesz:

  • Wspaniałą rezydencję rodziny Croftów
  • Legendarny tor przeszkód
  • Tajemniczy labirynt rezydencji Croftów
  • Jeep i motorówkę Lary
  • Widowiskowy skarbiec Lary

Drugie DLC również jest związane z dużą i znaną marką. To Midgar Special Pack czekający na pobranie za darmo pod tym linkiem. Zmierzymy się tutaj z kurzem i brudem pozostawionym przez bohaterów gry Final Fantasy VII. Nowością będą nowe rodzaje brudu takie jak zanieczyszczenia biologiczne. Podobnie jak w pierwszym darmowym dodatku z Larą Croft, tak i tutaj mamy 5 nowych poziomów. Znajdziemy na nich:

  • Legendarny motocykl Hardy Daytona i trójkołowiec Shinra Hauler
  • Potężną machinę strażniczą o nazwie Scorpion Sentinel
  • Gościnny bar Seventh Heaven
  • Zapierającą dech w piersiach wystawę energii mako
  • Budzącego grozę mechanicznego żołnierza o nazwie Airbuster

Opisane dodatki to nie tylko bezmyślne bieganie ze ściereczką. Dzięki nim poznamy również ciekawe historie związane ze światem Tomb Raider oraz Final Fantasy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie