PS Plus grudzień 2022 oficjalnie. 5 gier, w tym jedna premiera!

PS-Plus-grudzien 2022
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W końcu wiemy, jakie gry dostaniemy w ofercie PS Plus grudzień 2022. Wcześniejszy przeciek został potwierdzony, zatem naprawdę jest się z czego cieszyć.

PS Plus grudzień 2022 najpierw wyciekło i rozbudziło nadzieje posiadaczy konsol PlayStation, a teraz okazuje się, że oferta jest prawdziwa. Sony właśnie ją potwierdza!

PS Plus grudzień 2022 – lista gier – gry PS4 i PS5

Oferta została przedstawiona na oficjalnym blogu PlayStation. Wiadomo już, że w przyszłym miesiącu w ramach PS Plus Essential otrzymamy trzy pozycje, ale w zasadzie 5 gier. W skład oferty wchodzi bowiem m.in. Mass Effect: Edycja legendarna. To zestaw trzech zremasterowanych części słynnej serii RPG.

  • Mass Effect: Legendary Edition (trzy gry w zestawie!) PS4
  • Biomutant PS4 | PS5
  • Divine Knockout: Founder’s Edition PS5 | PS4

Jak zatem widzicie, będzie w co pograć. Oprócz trzech gier z cyklu Mass Effect, czeka na nas jeszcze Biomutant, czyli RPG akcji z otwartym światem, gdzie poszwendamy się po przepięknej krainie łączącej elementy postapokaliptycznego science fiction z motywami z kina kung-fu. Na koniec mała premiera w PS Plus, czyli Divine Knockout. Tytuł debiutuje w dzień udostepnienia plusowej oferty.

A no właśnie, gry już poznaliśmy, a kiedy będziemy mogli je pobierać? Wszystkie tytuły z najnowszej oferty zostaną udostępnione w Mikołajki, czyli 6 grudnia. Jesteście zadowoleni z takiego prezentu od Sony?

Pamiętajcie, że do 6 grudnia możemy przypisywać do swojego konta gry z oferty listopadowej. Ta nie jest zła i zawiera:

  • NiOh 2 (PS5, PS4)
  • LEGO Harry Potter Collection (PS4)
  • Heavenly Bodies (PS5, PS4)

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie