Tani PS Plus na rok i doładowanie PSN na 100 PLN. Łapcie kod rabatowy

PS Plus i doładowanie PSN - PG
PS4 PS5

Do wszystkich graczy PlayStation! Wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy kod rabatowy, który umożliwi Wam zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu złotych. Zniżka działa m.in. na PS Plus na 12 miesięcy oraz doładowanie PSN na 100 PLN.

Ważne – kod rabatowy jest przeznaczony wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała jedynie po przejściu przez poniższe linki do sklepu Eneba. W przeciwnym przypadku zniżka nie zostanie naliczona. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niedogodności, rekomendujemy usunąć pliki ciasteczek i spróbować powtórzyć proces w trybie incognito.

Uwaga, powyższe ceny obowiązują w momencie publikacji tego tekstu. Aby uzyskać jak najmniejsze kwoty w koszyku, należy wybrać najtańszą ofertę wśród wszystkich dostępnych sprzedawców. Ostateczna cena może się minimalnie różnić, co jest związane z wahaniem kursu Euro. Mimo to, rozbieżność nie powinna być spora.

Przykładową instrukcję skorzystania z kodu rabatowego znajdziecie w tym miejscu.

Jeśli jesteście głodni innych promocji z sekcji gaming, gorąco zachęcamy do regularnego przeglądania ofert z Działu Promocji. Codziennie natraficie tam na najgorętsze okazje, które pozwolą Wam niejednokrotnie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie