Polski hit z 2023 roku na PS5 trafił właśnie do PS Plus. Możesz go przetestować

Ghostrunner 2 - postać z gry na motocyklu i logo PS Plus.
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Mamy dobre wieści dla posiadaczy abonamentu PS Plus Premium. Przez 2 godziny możecie pobawić się przy świetnej grze z Polski, która dopiero co miała swoją premierę.

Wersje próbne gier w PS Plus Premium pozwalają nam sprawdzić mnóstwo dobrych gier. Możemy się jednak przy nich bawić się przez ograniczony czas. O wielu takich trialach już pisaliśmy (sami przejrzyjcie, w co można pograć), a teraz do tego grona dochodzi najnowsza produkcja od studia One More Level. Żeby było lepiej, jest to bardzo udana gra w klimacie cyberpunkowym z tego roku.

Tanie doładowania pozwolą kupić PS Plus w niższej cenie

Ghostrunner 2 w PS Plus Premium do pobrania

Ghostrunner 2 zadebiutował na konsoli PS5 w zeszłym miesiącu, 26 października. Natomiast teraz każdy subskrybent Premium może pobrać z PS Store trial, a warto, ponieważ mamy do czynienia z bardzo udaną produkcją. W sklepie PlayStation tytuł posiada oceny 4.61/5, a na Metacritic użytkownicy wystawili mu noty na poziomie 8.4/10. Również wersja gry na PC posiada bardzo pozytywne opinie na Steam (90% osób poleca grę). Zatem jednoznacznie świadczy to o wysokim poziomie polskiej produkcji.

Kto pobierze trial Ghostrunner 2 (link poniżej), będzie mógł spędzić przy pełnej wersji gry równiutkie 2 godziny. To zdecydowanie wystarczy, by osobiście ocenić ten hardcorowy slasher FPP w cyberpunkowej, post-apokaliptycznej przyszłości.

  • Ghostrunner 2 (PS5) – pobierz i pograj 2 godziny w pełną wersję w abonamencie PS Plus Premium
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie