Kuriozalna sytuacja z Final Fantasy VII Remake dla posiadaczy PS Plus. Square Enix po pół roku się reflektuje

Final Fantasy VII Remake i PS Plus
PS5

W ofercie PS Plus na marzec 2021 otrzymaliśmy Final Fantasy VII Remake. Plusowicze nie mogli jednak za darmo zaktualizować gry na PS5. Jeśli chcieli zagrać z ulepszeniami, musieli zapłacić za grę pełną cenę. Teraz się to zmieni.

Square Enix ogłosiło, że każdy gracz, który odebrał Final Fantasy VII Remake w ramach PlayStation Plus, otrzyma od środy (22 grudnia) możliwość darmowej aktualizacji tego tytułu do wersji na PS5.

Dodatkowo wydawca zapowiedział, że DLC z Yuffie będzie tańsze o 25% przez jakiś czas. To niewielkie rozszerzenie fabularne, którego ukończenie zajmuje około 5-7 godzin.

Od najbliższej środy abonenci PS Plus, którzy wcześniej odebrali Final Fantasy VII Remake poprzez PlayStation Plus, będą mogli zaktualizować grę do wersji na PS5.
Episode Intermission, DLC z Yuffie Kisaragi, będzie o 25% tańsze przez ograniczony czas!

– informuje Square Enix na Twitterze gry

Ruch Square Enix jest dość niecodzienny. Co z graczami, którzy jednak zdecydowali się na kupno gry z ulepszeniami pomimo tego, że odebrali ją najpierw w Plusie? Cóż, takie osoby mają prawo poczuć się źle potraktowane. I trudno się dziwić, bo skąd mogły wiedzieć, że Square zmieni zdanie po sześciu miesiącach? Mało kto się tego spodziewał.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie