PS Plus Extra na sierpień może dostać intrygującą strzelankę na premierę

PS Plus Extra i Premium mogą dostać intrygującą strzelankę na premierę
Newsy PS4 PS5

PS Plus Extra i Premium zapowiadają się coraz lepiej. Niedawno PlayStation potwierdziło, że premierowo ogramy nadchodzące Stray, a to może nie być wszystko.

Zupełnie nowe wcielenie PS Plus debiutuje już pod koniec czerwca, a subskrybenci z pewnością mają się z czego cieszyć. Nie chodzi tu wyłącznie o dostęp do olbrzymiej biblioteki gier, w tym klasycznych pozycji. Usługa dostanie świetnie zapowiadającą się cyberpunkową grę o… kocie i to w momencie jej premiery. I jeśli myśleliście, że to wszystko, być może jesteście w błędzie.

Na niedawnym State of Play miało miejsce parę ważnych zapowiedzi i pokazów. Oczywiście największymi hitami okazało się nowe Final Fantasy, Reisdent Evil 4 i zwiastun The Callisto Protocol. Jakby tego było mało, rzuciliśmy także okiem na parę mniejszych pozycji. Tyle że „mniejsza” nie oznacza wcale „gorsza”. W końcu Rollerdrome zapowiada się nadzwyczaj interesująco.

PS Plus Extra w sierpniu z kolejną grą na premierę

Jeden z użytkowników forum Resetera dokonał ciekawego spostrzeżenia. Jak czytamy w poście na Reddicie, wirtualny sklep PlayStation pokazuje konkretną godzinę, gdy nastąpi premiera Rollerdrome, a gra zostanie odblokowana. Na wschodnim wybrzeżu większość gier w nowym PS Plusie ma premierę o północy. Nadchodząca strzelanka i Stray mają jednak zadebiutować odpowiednio o 12:00 i 11:00. Teoretycznie premiery te pokrywają się więc ze sobą, a skoro Stray jest tak konkretnie opisane i na premierę trafi do Plusa – to samo może spotkać Rollerdrome.

Jakby tego było mało, nadchodząca gra o strzelaniu na rolkach nie jest dostępna w przedsprzedaży, tak samo, jak Stray. Do tego ich premiera wyznaczona została na trzeci wtorek miesiąca (Stray w lipcu, Rollerdrome w sierpniu). Nie jest to jednak nic pewnego, ale istnieje spora szansa, że PlayStation do nowej usługi doda kolejną grę już na jej premierę.

Rollerdrome to zapowiedziana w trakcie ostatniego State of Play strzelanka z ciekawym „twistem”. Gracz będzie poruszał się na rolkach, wykonywał karkołomne triki i w międzyczasie załatwiał wrogów. Szczególnie ciekawie zapowiada się również styl graficzny nadchodzącej produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie