PS Plus ze świetną niespodzianką. Sony nagle dorzuciło grę do katalogu

PS Plus i darmowe punkty. Sprawdźcie konto | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Nie było zapowiedzi, fanfarów czy czegokolwiek… PS Plus dostało wczoraj nową grę-niespodzianką i to naprawdę warta uwagi pozycja.

Nie mam pojęcia, dlaczego Sony się tym nie chwaliło. Z jakiegoś powodu firma postanowiła milczeć w kwestii nagle dodanej do oferty PS Plus gry. Wszyscy posiadacze subskrypcji w wariantach Extra i Premium mogą liczyć na nową pozycję. Wcześniej nie ujawniono jej na kwietniowej liście nowości w usłudze. A trochę szkoda, bo wielu graczy mogłoby przegapić tę naprawdę wartą poznania przygodę.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Wspomnianą niespodzianką jest Anodyne, czyli niezależna gra stworzona przez zaledwie dwie osoby. Mamy tutaj inspirowaną klasykami pixelartową oprawę graficzną, ale nie dajcie się zwieść pozorom. “Podstawą” gry są elementy RPG i tytułów przygodowych nastawionych na eksplorację. Wszystko tak naprawdę mocno jest inspirowane kultowymi odsłonami serii The Legend of Zelda.

W tej wyjątkowej grze z gatunku Zelda-lite, odkrywaj i walcz na swojej drodze przez surrealistyczne i przerażające, przyrodnicze, miejskie i abstrakcyjne obszary tematyczne w podświadomości człowieka Young’a, przywołane przez 16-bitowy styl wizualny i nastrojową, przypominającą sen ścieżkę dźwiękową.

– chwalą się twórcy w opisie gry na Steam

Grać możecie już teraz! Niedawno “plusowicze” otrzymali również dostęp do Meet Your Maker, czyli nowego potencjalnego hitu sieciowego, w którym zajmiemy się najazdami na bazy wroga oraz stworzymy własne. Więcej o nowości przeczytacie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie