Darmowe dodatki zaleją nową grę z PS Plus na kwiecień. Są gorące szczegóły

PS Plus z dziwacznym błędem. Gry wyłączają się po 15 minutachPS Plus z dziwacznym błędem. Gry wyłączają się po 15 minutach
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeszcze kilka dni i pobierzemy, w ramach oferty PS Plus kwiecień 2023, sieciową grę Meet Your Maker. Jak się okazuje, studio Behaviour Interactive ma długofalowe plany, jeśli chodzi o wsparcie tytułu. Już szykują darmowe dodatki.

Coś mi się wydaje, że będzie głośno o Meet Your Maker. Gra ma swoją premierę 4 kwietnia i od razu trafi do oferty PS Plus na kwiecień. Dzięki temu, miliony graczy otrzymają do niej bezpłatny dostęp w ramach abonamentu. A jak będzie dalej z produkcją? Czy przetrwa dłużej niż kilka miesięcy?

Meet Your Maker z PS Plus otrzyma duże wsparcie po premierze

Obecnie wydaje się, że tytuł może przetrwać, choć gdyby na innych platformach był w ramach abonamentu, lub ogólnie za free, miałby większą szansę. Sam model rozgrywki jest interesujący, opierając się z jednej strony na budowaniu twierdzy pełnej pułapek, a z drugiej na atakowaniu placówek innych graczy. Do tego, możliwe będzie granie w kooperacji, co jeszcze bardziej podsyci emocje podczas zabawy.

Twórcy gry tymczasem opublikowali plany na wsparcie Meet Your Maker po premierze. Poznaliśmy szczegóły dotyczące 3 kolejnych miesięcy. Będzie się działo, a wszystkie dodatki będą za darmo od razu lub do zdobycia w trakcie rozgrywki.

Jak widać na załączonym obrazku, już 18 kwietnia otrzymamy pierwszą dodatkową zawartość. To dodatek Hellscape Deco Pack. A w nim nowe elementy dekoracyjne do budowania twierdzy:

  • 2 bloki (każdy dostępny w 3 kształtach)
  • 2 rekwizyty
  • 1 animowany rekwizyt
  • 8 kalkomanii

Tak o dodatku piszą twórcy tytułu:

Połączenie materii organicznej i materiałów przemysłowych w niesamowity efekt, pulsujące animacje i złowrogie oświetlenie sprawią, że gracze poczują się, jakby najeżdżali żywy organizm. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć dziwne i niepokojące posterunki, które pojawią się po wprowadzeniu Hellscape.

Od mniej więcej połowy kwietnia do końca maja zalewani będziemy natomiast różnymi ulepszeniami dla istniejących pułapek i strażników. Deweloper twierdzi, że zmienią one nasze podejście do rozgrywki:

Budowniczowie nagle uzyskają nowe sposoby wpływania na pułapki i strażników, otrzymując tym samym jeszcze większą kontrolę nad ustawieniami i kombinacjami, aby przechytrzyć Najeźdźców.

Koniec czerwca z nowym regionem w Meet Your Maker

Najważniejszy będzie jednak koniec czerwca. Wówczas do gry zostanie dodany dodatek Sector 1 Dreadshore. Oto pierwszy screen, prezentujący nowy region:

Ta postapokalipsa jest pełna różnych scenerii, z których każda została spustoszona na swój własny, niepowtarzalny sposób przez zarazę, która zniszczyła ludzkość, a każda z nich jest pełna historii i okropności do odkrycia. Przybywając pod koniec czerwca 2023 r., zabierzemy graczy poza pustynię dzięki naszej pierwszej dużej aktualizacji zawartości – Sektor 1: Dreadshore.

Czego możemy się spodziewać po nowym regionie? Twórcy gry ujawnili, że nowe środowisko i nowy pakiet dekoracji będą natychmiast dostępne za darmo dla wszystkich graczy, gdy tylko aktualizacja zostanie wydana. Nie wiadomo, jak zmieni się rozgrywka na nowym obszarze. Wiadomo jedynie, że dostaniemy do swojej dyspozycji nowy zestaw klocków do budowania twierdzy o tematyce sektorowej.

Czerwcowy update ma zawierać również 4 elementy rozgrywki. Każdy z nich odblokujesz podczas grania. Chodzi o nową postać, nową pułapkę, nowego strażnika oraz kolejną broń.

Ponadto pojawi się nowa kolekcja elementów kosmetycznych, która będzie zawierała pakiet dekoracji, nową skórkę strażnika i nową skórkę broni, wszystkie w klimacie Sektora 1.

Co dalej ze wsparciem po pierwszych 3 miesiącach?

Deweloper obiecuje, że na powyższych planach się nie skończy i planuje jeszcze więcej atrakcji w następnych miesiącach. Lecz o tym, jak potoczą się losy Meet Your Maker, zdecydują sami gracze, którzy albo będą oblegać serwery, albo pozwolą im świecić pustką.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie