PS Plus kwiecień 2023 oficjalnie, oto oferta. Gry na PS5 i PlayStation 4

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony właśnie ujawniło pełną ofertę PS Plus kwiecień 2023. Zatem pora sprawdzić, jakie gry na PS5 i PS4 będziemy mogli pobrać w nadchodzącym miesiącu.

Oczekiwanie na ofertę PlayStation Plus kwiecień 2023 ciągnęło się w nieskończoność. Sony wyjątkowo wcześniej ujawniło jeden z tytułów (Meet Your Maker), lecz poza tym nie było żadnych przecieków, do których przyzwyczailiśmy się ostatnimi czasy. Ale w końcu nadszedł ten dzień! Oto pełna oferta na kwiecień! Zanim po nią sięgniemy, warto przedłużyć sobie abonament, jeśli wkrótce Wam wygasa. Oto link do promocji na PS+ Essential (region PL):

PS Plus kwiecień 2023 – gry – oferta

Zatem spójrzcie, jakie gry Sony zaoferuje subskrybentom PlayStation Plus w przyszłym miesiącu:

  • Meet Your Maker (PS4/PS5)
  • Sackboy: A Big Adventure (PS4/PS5)
  • Tails of Iron (PS4/PS5)

Powyższe tytuły będziemy mogli dodawać do swojej biblioteki oraz pobierać od pierwszego wtorku miesiąca. Ten przypada na dzień 4 kwietnia. Do tego czasu warto odebrać tytuły z marca, ponieważ po zmianie oferty na nową stracisz taką możliwość:

  • Battlefield 2042 (PS5/PS4)
  • Minecraft Dungeons (PS4)
  • Code Vein (PS4)

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie