PS Plus na sierpień 2022 dostępne od dziś. 3 gry w ramach Essential

PS Plus - logo - gold - PG
Newsy PS4 PS5

Oferta PS Plus Essential sierpień 2022 będzie dostępna już dziś. Odbierzemy trzy naprawdę świetne produkcje dla miłośników RPG, grozy oraz skaterskich sztuczek.

Moim zdaniem najnowsza oferta PlayStation Plus Essential jest jedną z lepszych w ciągu ostatnich miesięcy. Subskrybenci usługi mogą zgarnąć różnorodne i wysoko oceniane produkcje na PS4 i PS5.

PS Plus Essential na sierpień 2022 – lista gier

Yakuza: Like a Dragon to najnowsza odsłona cenionej serii zespołu Ryu Ga Gotoku Studio. Gracze wcielają się w Ichibana Kasugę, który przemierza Jokohamę, wykonuje różnorodne zadania i oczywiście bierze udział w wielu aktywnościach pobocznych.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 jest odświeżeniem dwóch wysoko ocenianych części serii Tony Hawk’s Pro Skater. Remake zebrał bardzo wysokie oceny i przypadnie do gustu nie tylko fanom serii, ale też nowicjuszom.

Jeśli jesteście fanami horroru i nie graliście jeszcze w Little Nightmares, zdecydowanie warto nadrobić. To bardzo udana gra, która potrafi zjeżyć włos na głowie.

Kolejna oferta PlayStation Plus powinna być dostępna już od 6 września. Jej oficjalnie ujawnienie nastąpi najprawdopodobniej 30 sierpnia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie