Wyciekła potężna oferta PS Plus Extra i Premium na luty 2023. PlayStation może pozamiatać

PS Plus Extra i Premium luty 2023 - wyciek potwierdza potężną ofertę
Newsy PS4 PS5

Xbox ma swojego Game Passa, a PlayStation ma Plusa. Jeżeli jednak przeciek PS Plus Extra i Premium na luty 2023 się sprawdzi, ten miesiąc należeć będzie do PlayStation.

Akurat do Game Passa trafi (oraz trafiło) parę hitów, więc konkurencja jest sroga. Wiarygodny i znany leaker promocyjnych ofert gamingowych billbil-kun znów daje o sobie znać, tym razem przy akompaniamencie iście epickiej muzyki. W końcu pokazana przez niego oferta zapowiada się na naprawdę dostojną.

Wychodzi na to, że do i tak całkiem obiecujących przecieków, dołączają kolejne. PS Plus w wariantach Premium i Extra mogą w lutym tego roku dostać sporo hitów i to takich, których chyba mało kto mógłby się spodziewać. Za przecieki odpowiada bardzo wiarygodne źródło, więc na razie trzeba tylko trzymać kciuki, aby tajemniczo zatweetowane przez niego “i wiele więcej” okazało się kolejnymi hiciorami.

A tych i tak będzie sporo. Zgodnie z wiadomością na Twitterze leakera, do oferty trafi parę naprawdę cenionych i udanych gier.

Oferta PS Plus Extra i Premium na luty 2023 (przeciek):

  • Horizon Forbidden West
  • Scarlet Nexus
  • Resident Evil 7: Biohazard
  • Borderlands 3
  • “i wiele więcej…”

Gry mają trafić do usługi już 21 lutego 2023 roku, więc wcale nie trzeba aż tak długo czekać. Z kolei na potwierdzenie widocznych powyżej przecieków również nie musimy wcale uzbrajać się w cierpliwość – stosowną informację dostaniemy dzisiaj, najpewniej w godzinach wieczornych.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie