PS Plus w lutym może dostać kultową grę akcji. Trofea już na stronie PlayStation

PS-Plus
Newsy

Wygląda na to, że poznaliśmy pierwszą grę, która trafi do oferty PS Plus Premium na luty 2023. A jeśli nie w tym miesiącu, jest to kwestia czasu.

Oficjalnie, gry z oferty PS Plus luty 2023 dla progów Extra i Premium, poznamy dopiero w przyszłą środę. Nie zdziwię się, jeśli na liście znajdę Syphon Filter Dark Mirror znane z konsolki PSP. A to dlatego, że trofea wyprzedziły wrzucenie gry do katalogu klasyków.

PS Plus Premium na luty. Kolejny Syphon Filter tuż tuż…

Trofea Syphon Filter Dark Mirror są dostępne w PSN, potwierdzając tytuł PSP jako jedną z nowych gier w katalogu PS Plus Premium – donosi serwis TrueTrophies. Gra ma posiadać 25 trofeów, z których żadne nie jest ukryte.

Jak pewnie zauważyliście, lista gier z konsol PS1, PS2 i PSP, które obsługują trofea, wciąż się rozrasta. Miło będzie ograć ponownie Syphon Filter Dark Mirror i wbić przy tym nostalgiczną platynkę. To już czwarta gra z serii, która ma pojawić się w katalogu klasyków, dostępnego dla subskrybentów Premium.

Kto nie pamięta, to czas odświeżyć pamięć – Syphon Filter Dark Mirror zadebiutowało w 2006 roku na PSP. Rok później tytuł został udostępniony także na PlayStation 2. Gra po raz kolejny pozwala wejść w buty Gabe’a Logana, członka tajnej agencji wywiadowczej USA. Do przejścia mamy aż 23 misje w trybie single-player. Co ciekawe, tytuł w oryginalnej wersji posiadał także tryb multiplayer, gdzie mogliśmy powalczyć na siedmiu rozbudowanych mapach. Do wyboru oddano graczom tryby Objective, Deathmatch, Team Deathmatch i Rogue Agent.

Jest niezwykle prawdopodobne, że Syphon Filter Dark Mirror zasili ofertę PS Plus Premium na luty. Trofea przecież nie pojawiły się na stronie PlayStation ot tak, z przypadku. Jest jednak możliwość, że tytuł zostanie udostępniony nie w tym miesiącu, lecz nieco później. Sytuacja wyjaśni się już 15 lutego, kiedy to powinniśmy zobaczyć oficjalne ujawnienie gier Premium na ten miesiąc. Czekamy!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie