PS Plus Extra z dziwnym ograniczeniem. Nie pobierzecie rozszerzonej wersji gry, jeśli macie już podstawową

PS Plus Extra - problemy z Final Fantasy VII Remake Intergrade
Newsy PS5

Graczy, którzy mają podstawową wersję gry i czekali na Final Fantasy VII Remake Intergrade w PS Plus Extra, spotkała niemiła niespodzianka.

Sony zablokowało możliwość pobrania jednego z najnowszych tytułów w usłudze graczom posiadającym już wcześniejszą kopię gry – czyli jej podstawową wersję. Jeśli kupiliście kiedyś Final Fantasy VII Remake na PS4 lub pobraliście je w ramach PlayStation Plus w marcu 2021 roku, otrzymacie komunikat, iż nowa oferta jest niedostępna. System może Was także poinformować, że w bibliotece znajduje się już inna wersja gry. Technicznie rzecz biorąc, to się akurat zgadza – lecz do tej pory Sony nie wspomniało o takich ograniczeniach.

Dziś do użytkowników PS Plus Extra miało trafić ulepszone wydanie Final Fantasy VII Remake Intergrade; to specjalna wersja na PS5 wraz z rozszerzeniem Intermission. Sony jak na razie nie odniosło się do sprawy; nie wiadomo więc, czy cała kwestia zostanie naprawiona, czy też subskrybenci zostaną rzeczywiście pozbawieni dostępu do jednego z 17 świeżo dodanych tytułów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie