Jeszcze 24 godziny rabatów z PS Plus. Wśród promocji 2 gry Uncharted za 42 zł

PS-Plus-PS-Store
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jutro kończy się specjalna promocja w PS Store, dzięki której posiadacze abonamentu PS Plus kupią gry na PS5 i PS4 z dużym rabatem.

Kto posiada abonament PS Plus i kupuje cyfrowe gry w PlayStation Store, może obecnie korzystać z ekskluzywnych promocji. Oferta obejmuje blisko 100 gier i dodatków na konsole PS5 i PS4. Wśród przecenionych tytułów znajdziemy Sifu, Uncharted 4 czy Borderlands Legendary Collection. Jest również taniutki dodatek do Horizon Zero Dawn. Jeśli chcesz natomiast tanio przedłużyć bądź kupić subskrypcję, zerknij na naprawdę nieźle pościnane ceny doładowań portfela do PS Store:

Promocja na gry dla posiadaczy abonamentu PS Plus

Oferta będzie aktywna tylko do końca jutrzejszego dnia, czyli 17 października. Warto spojrzeć na pełną ofertę na oficjalnej stronie PlayStation. Poniżej wymieniamy kilka ciekawych ofert, które wydają się najbardziej kuszące:

Dajcie znać, czy coś wpadnie do Waszego koszyka z zakupami!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie