To nadal najniższa cena za przedłużenie PS Plus Essential

PS Plus lipiec 2021 - logo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeśli Twoja subskrypcja PS Plus Essential niedługo wygaśnie, a chcesz ją przedłużyć, możesz to zrobić oszczędzając ponad 40 zł.

W jednym ze sklepów z kluczykami wciąż można kupić taniej PS Plus Essential na 12 miesięcy. Choć niedawno widzieliśmy niższą o kilkanaście złotówek cenę, jest to wciąż najbardziej opłacalny deal w tym momencie.

PS Plus Essential na rok w promocyjnej cenie

Promocja trwa w sklepie CDKeys, który jest naprawdę zaufanym i pewnym źródłem, jeśli chodzi o klucze na gry, abonamenty i karty podarunkowe. Obecnie za 12 miesięcy Plusa płacimy tam dokładnie 198,79 zł, czyli mniej o 41,21 zł niż w PlayStation Store. Taką kartą spokojnie możesz przedłużyć trwający abonament. Oto link:

Posiadając abonament, możesz odebrać w styczniu, bez dodatkowych opłat, trzy bardzo dobre gry. Udostępniono je w ramach oferty PS+ styczeń 2023, oto one:

Gry ze styczniowej oferty będą dostępne do 7 lutego. Kto w tym czasie doda je do biblioteki, będzie mógł później w nie grać, pod warunkiem posiadania aktywnego abonamentu PlayStation Plus.

Jestem ciekaw, czy pobrałeś/pobrałaś już jakieś gry ze styczniowego PlayStation Plus. Jedna z nich, Star Wars Jedi: Fallen Order, tak spodobała się graczom, że bardzo wysoko trafiła na listę najpopularniejszych obecnie gier na konsole od Sony.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie