Już dziś nowa oferta PS Plus Essential na wrzesień 2022. Trzy tytuły dla subskrybentów

PS Plus Essential na wrzesień 2022 dziś dostępne do pobrania
Newsy PS4 PS5

Już dziś dostępna będzie nowa oferta PS Plus Essential na wrzesień 2022. Gracze mogą przygotować się na pobieranie trzech kolejnych gier w usłudze.

Ostatni miesiąc w PS Plus był zaskakująco udany. Gracze otrzymali trzy naprawdę świetne gry, więc ciężko było znaleźć jakiś mankament. Tych jednak może nie brakować w obecnym miesiącu, bo kondycja wyraźnie spadła. Niemniej to i tak trzy kolejne tytuły za darmo, więc warto pamiętać o tym, aby przypisać je do konta.

Już dziś po południu możecie odbierać nowe gry. Fani gier wyścigowych mogą przygotować się na Need for Speed Heat, czyli udaną, acz dość kontrowersyjną odsłonę popularnego cyklu. Trzeba jednak pamiętać, że to wciąż klasyczny Need for Speed, jednak w nowych szatach. Kolejna pozycja jest naprawdę ciepło przyjętym „indykiem” TOEM. To opowieść o fotografie, który trafia do baśniowej krainy dziwacznych stworzeń. Celu rozgrywki możecie domyślić się sami. Do tego wszystkiego mamy również Granblue Fantasy Versus, czyli bijatykę osadzoną w świecie popularnej gry mobilnej. Na szczęście można grać z drugą osobą lokalnie, więc podstawowe założenia bijatyk mamy tu spełnione.

Gry PS Plus Essential na wrzesień 2022 do pobrania:

  • Need for Speed Heat (PS4)
  • TOEM (PS5)
  • Granblue Fantasy: Versus (PS4)

To oczywiście nie wszystko, bo dla użytkowników planów Premium i Extra Sony przygotowało parę dodatkowych pozycji. I zdecydowanie lepiej ich nie pominąć, bo to naprawdę świetne gry, w które zagramy w ramach abonamentu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie