PS Plus z trzynastym gratisem w marcu. Dzisiaj nowy prezent

PS-Plus-paczki-za-darmo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Fani gier sieciowych otrzymali w marcu sporo darmowych dodatków. To ekskluzywne prezenty dostępne jedynie w abonamencie PS Plus. Właśnie udostępniono kolejny.

Co jakiś czas możemy otrzymać w ramach PS Plus jakiś mały bonusik za darmo. Są to darmowe dodatki do różnych bezpłatnych gier z PS Store, więc czemu nie skorzystać? Czasem trafi się coś do Fortnite, czasem do eFootball czy Genshin Impact. Dzisiaj w sklepie Sony wylądował trzynasty już w tym miesiącu bezpłatny pakiet. Tym razem dotyczy on gry 3on3 FreeStyle.

PS Plus w marcu z nową paczką do 3on3 FreeStyle

Od dzisiaj do końca kwietnia możemy pobierać za darmo z PS Store pakiet bonusowy do 3on3 FreeStyle. Jak czytamy w opisie dodatku, nie jest to zawartość “kosmetyczna”, lecz taka, która daje nam przewagę podczas rozgrywek online. Zatem tym bardziej warto go odebrać, jeśli jesteście fanami wspomnianej produkcji. Paczka składa się z kilku elementów:

  • 4999 monet
  • Moneta 100% Buff Ball (1D) x 1
  • Bilet pakietu srebrnej karty x 3
  • Napój XP (L) x 5
3on3 Freestyle - darmowy pakiet na marzec 2024.
3on3 Freestyle – darmowy pakiet na marzec 2024.

Wspomnieliśmy, że to nie pierwszy pakiet rozdawany abonentom PS Plus w marcu. Łącznie możemy odebrać już aż 13 dodatków i jeśli ominęły Was poprzednie, tutaj je znajdziecie:

Na bieżąco monitorujemy nowości w PS Store i jeśli pojawią się kolejne gratisy, z pewnością damy Wam znać.

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1439-CUSA07069_00-DLC1780000000000

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie