PS Plus z nowymi gratisami. Pobieraj za darmo 8 dodatków do gier

PS Plus z gigantyczną listą nowości od wielkich wydawców | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawiły się nowe ekskluzywne dodatki do kilku gier. Mogą je odbierać tylko osoby, które posiadają abonament PS Plus. Wśród rozdawanych DLC znajdziemy m.in. paczkę do eFootball czy Disney Speedstorm.

PS Plus w marcu to kolejne prezenty dla graczy. Możesz je pobrać za darmo, jeśli posiadasz choćby najniższą wersję abonamentu, czyli pakiet Essential. Tym razem jest w czym wybierać, ponieważ mamy aż osiem gratisów. Każdy z nich to dodatkowa zawartość do innej gry. Rozdawane paczki wykorzystamy w darmowych tytułach dostępnych w PS Store, jak choćby we wspomnianych eFootball oraz Disney Speedstorm. Poniżej zobaczycoie szczegóły odnośnie każdego darmowego pakietu.

Nie masz PS Plus? Kup w promocji z tanimi doładowaniami

PS Plus w marcu oferuje następujące darmowe DLC

Jak wspomnieliśmy, rozdawane w marcu dodatki pasują do gier, które również możecie pobrać za darmo z PS Store. Stanowią zatem swoistą zachętę i wabik, by rozpocząć zabawę.

1. Pobierz za darmo dodatek do eFootball

Jeśli gracie w darmowy eFootball, możecie zaopatrzyć się w nowy bonus, który zawiera 300 monet eFootball. Waluta jest używana w grze do rekrutacji zawodników w trybie eFootball World, a także zakupu wirtualnych przedmiotów. Dodatek pobierzecie pod tym adresem z PS Store.

PS-Plus-eFootbal-DLC
Darmowa paczka do eFootball to darmowa kasa w grze.

2. Darmowy dodatek do The Finals

Fani sieciowej i darmowej strzelanki The Finals mogą sięgnąć po darmowy pakiet nazwany S.O Sleek Bundle. Znajdziemy w nim dwa nowe stroje dla postaci oraz aż dwanaście skórek na broń. Chętni niech uderzają po DLC do PS Store w to miejsce.

PS-Plus-The-Finals-DLC
Tak prezentują się nowe skórki dla postaci w The Finals.

3. Disney Speedstorm i darmowy pakiet do pobrania

Trzecim rozdawanym pakietem dla abonentów PS Plus jest paczka do darmowej gry Disney Speedstorm. Składa się on z trzech elementów, które wymieniamy poniżej. Paczuszka czeka do odebrania w PlayStation Store, wystarczy przejść pod ten adres i dodać ją do swojej biblioteki, by aktywowała się w grze.

  • Awatar Myszki Miki z logo Toontech
  • Strój Dziedzictwa Najwyższej Próby Myszki Miki
  • Malowanie Toontech Myszki Miki w Edycji Najwyższej Próby
PS-Plus-Disney-Speedstorm
Możesz mieć takie darmowe ozdoby do Disney Speedstorm.

4. Darmowa paczka do Bleach: Brave Souls w PS Plus

Na abonentów czeka również bonus do gry Bleach: Brave Souls. Oprócz 50 kuponów dusz oferuje on 5 kuponów przywołań oraz 5 biletów na akcesoria. Paczkę pobierzecie z PS Store, wystarczy kliknąć tutaj.

PS-Plus-Bleach-DLC
Paczka do Bleach rozdawana w PS Plus.

Kolejne 4 paczki za darmo znajdziecie na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie