PS Plus? W ten weekend część z Was nie będzie go potrzebować

PS Plus na tle gier z Collection
PS4 PS5

PS Plus to w zasadzie rzecz niemal obowiązkowa dla każdego posiadacza PS4 lub PS5. Teraz jednak nawet ci, którzy go nie posiadają, będą mogli cieszyć się funkcjami wieloosobowymi.

Wasze ulubione gry multiplayer za darmo na PlayStation, ale tylko przez krótki czas.

PS Plus z darmowym weekendem

Subskrybowanie Plusa jest swego rodzaju koniecznością, o ile interesują Was tytuły multiplayer. W końcu bez aktywnego abonamentu nie da rady cieszyć się rozgrywką wieloosobową. Jeżeli jednak nie czujecie się przekonani co do uiszczania tej opłaty, PlayStation rusza Wam z pomocą.

Na oficjalnym Twitterze firmy pojawiło się ogłoszenie zapowiadające darmowy weekend z Plusem.

Zagraj w tryby sieciowe swoich ulubionych gier na PS4 i PS5 bez członkostwa PS Plus w trakcie weekendu wieloosobowego, który wystartuje 18 grudnia i potrwa do 19 grudnia.

PlayStation na Twitterze

Problem w tym, że nie przedstawiono żadnych konkretów. Na wyróżnionym obrazku promowany jest Call of Duty: Vanguard, GTA V oraz NBA 2K22, jednak najpewniej to każda produkcja z trybem multiplayer będzie dostępna za darmo. Po prostu zostanie zniesiony obowiązek posiadania subskrypcji. Mimo wszystko warto pamiętać, że dany tytuł musimy posiadać – gry nie staną się kompletnie darmowe dla każdego do pobrania.

Niestety – nic, co piękne, nie jest wieczne. Czasu na darmową rozgrywkę mamy niewiele – od minuty po północy 18 grudnia do 23:59 19 grudnia.

Warto pamiętać o promocji dla nowych subskrybentów, dzięki której rok Plusa kosztować nas będzie jedynie 104 zł!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie