Bez PS Plus pograsz w sieciowe hity na PS5 i PS4. Sony ujawnia datę i szczegóły darmowego weekendu

PS-Plus-free
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Poznaliśmy szczegóły kolejnego darmowego weekendu, który pozwoli nam pograć on-line choćby w Call of Duty: Modern Warfare II czy Diablo IV bez abonamentu PS Plus.

Większość gier na PS5 i PlayStation 4, która posiada tryby sieciowe, wymaga abonamentu PS Plus. Bez niego nie pogramy on-line. Jednak co jakiś czas Sony organizuje specjalne darmowe weekendy i pozwala nam pograć w tryby multiplayer niezależnie od tego, czy posiadamy subskrypcję, czy też nie. Kolejna taka akcja została właśnie zapowiedziana. Firma stara się w ten sposób zachęcić graczy do kupna abonamentu, który swoją drogą ostatnio sporo podrożał. Jednak jak zawsze można go kupić w promocji korzystając z tanich doładowań portfela:

Weekend bez PS Plus – kiedy zagramy bez abonamentu?

Sony rozsyła graczom maile, w których informuje o zbliżającej się akcji. To krótka, lecz wszystko mówiąca wiadomość: Graj online i baw się doskonale w swoich ulubionych grach wieloosobowych bez dodatkowych kosztów w ten weekend.

Firma dodaje, że tryby online w grach takich jak Call of Duty: Modern Warfare IIGrand Theft Auto V i Diablo IV będą otwarte w sobotę i w niedzielę. Darmowy weekend trwa od 16 września, od godz. 0:01 do 17 września, do godz. 23:59. Oczywiście w tym czasie sprawdzimy nie tylko wspomniane gry w sieci bez posiadania PS Plus. Dotyczy to w zasadzie każdej produkcji z PS Store, która wymaga Plusa do sieciowych rozgrywek.

PS-Plus-darmowy-weekend
PS Plus – darmowy weekend zapowiedziany.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie