Nowa gra do przetestowania w PS Plus. Kolejna część cenionej serii

PS Plus dostał nowego triala. Za darmo przetestujemy świetną grę
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Raz na jakiś czas do usługi PS Plus dołączają kolejne nowości. Tym razem mowa o trialu, dzięki któremu wypróbujemy Football Manager 2023.

Jeżeli posiadacie subskrypcję PlayStation Plus Premium, nie możecie zapomnieć o możliwości testowania gier w ramach opłacania abonamentu. Do usługi regularnie trafiają kolejne triale, dzięki czemu wiele gier sprawdzimy bez potrzeby ich kupowania. Teraz trafił tam nowy trial. Ten powinien z pewnością zadowolić fanów piłki nożnej i zarządzania.

Takie triale umożliwiają zagranie w pełne wersje gier, ale z limitem czasowym. Niektóre wystarczą zaledwie na godzinę, a inne pozwolą na zabawę nawet po parę godzin, nawet do pięciu. Nowa wersja próbna mieści się idealnie w środku tego przedziału czasowego, ale z pewnością powinno to wystarczyć do pełnego jej przetestowania.

Oszczędzaj na zakupach w PS Store z tanimi doładowaniami portfela

Nowym trialem jest Football Manager 2023, czyli kolejna odsłona cenionego i ukazującego się od lat cyklu gier o zarządzaniu. Najnowsza część w wersji limitowanej czasowo pozwala na dwie godziny rozgrywki. Wydaje się, że tylko wystarczy, aby dowiedzieć się, czy warto inwestować w nią pieniądze. Z drugiej strony tytuł ten wymaga tyle analiz i przemyśleń, że nie wiem, czy fani zdążyli w ogóle poczuć, że w niego grają przez 10 godzin… Wiecie, w końcu wybranie odpowiedniego napastnika wymaga sporo czasu.

Jeżeli jednak jesteście zainteresowanie ofertą PS Plus na czerwiec 2023, możecie sprawdzić, jakie tytuły mogą pojawić się w usłudze. Istnieje nawet szansa na premierowy horror!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie