PS Plus czerwiec 2023 – oferta musi zawierać tę grę. Społeczność PlayStation mocno w to wierzy

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Do oficjalnego ujawnienia oferty PS Plus czerwiec 2023 pozostał niecały tydzień. Jakie gry na PS5 i PS4 w niej zobaczymy? Posiadacze konsol mają swoje typy, w tym jednego faworyta.

[AKTUALIZACJA] – 31.05.2023, godz. 17:44

Właśnie poznaliśmy ofertę PS Plus na czerwiec oficjalnie. Listę gier oraz trailer publikujemy w tej wiadomości.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Abonamenty PS Plus Essential, Extra oraz Premium uprawniają nas do comiesięcznego odbierania określonych gier bez dodatkowych opłat. Można to zrobić jedynie pod warunkiem, że nasza subskrypcja jest aktywna. Zatem warto o to zadbać, a najlepiej w promocji. Możesz przecież sporo zaoszczędzić na rocznej subskrypcji:

PS Plus czerwiec 2023 – wiele osób liczy na takie gry

Tradycyjnie na Reddit rozpoczęły się “przewidywania” odnośnie listy gier na czerwiec. Kilka tytułów się powtarza, lecz jeden z nich jest szczególnie pożądany. Mowa o Alan Wake Remastered, czyli odświeżonej wersji hitowej gry akcji studia Remedy Entertainment, która miała premierę w 2023 roku. Dlaczego gracze tak bardzo na nią liczą? Powodu nie trzeba szukać daleko. Przecież zeszłej nocy, podczas wydarzenia PlayStation Showcase 2023, zaprezentowano zwiastun gry Alan Wake 2 i ruszyły też pre-ordery na nową część. Rozdanie jedynki w Plusie byłoby zatem dobrą reklamą nadchodzącej odsłony. Szczerze, to też bardzo liczę na to, że PS+ w czerwcu uraczy nas remasterem jedynki.

Wśród innych wymienianych często gier, które społeczność Reddit typuje do oferty na czerwiec, mamy jeszcze Nier Automata, Sekiro: Shadows Die Twice, Hades oraz Sifu. Te gry są powtarzane bardzo często w predykcjach, w zasadzie prawie każdego miesiąca.

Ciekawe, czy społeczność PlayStation trafiła ze swoimi typami gier na czerwiec. Przekonamy się o tym już w najbliższą środę 31 maja, tuż po godzinie 17:30. Wtedy to Sony powinno ujawnić oficjalnie ofertę PS Plus na czerwiec. Jak wspomniałem, bardzo liczę na Alan Wake Remastered. A Ty?

Gry z maja jeszcze do pobrania

Pamiętaj, że wciąż można przypisywać do konta gry z oferty PlayStation Plus na maj. A wśród nich:

  • GRID Legends: PS4: 46.646 GB / PS5: 38.803 GB
  • Chivalry 2: PS4: 23.945 GB / PS5: 22.401 GB
  • Descenders: PS4: 6.682 GB
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie